Wpis z mikrobloga

Dzisiaj zdałem sobie sprawe, że pc jest co najwyżej do przeglądania neta i klikania w excel, a jak grać to tylko na konsoli. Sterowanie klawiaturą i myszką to najwiekszy archaizm jaki przetrwał do teraźniejszych czasów. Kupiłem Rtx 4060 i szkoda mi wywalonych 1300 zł bo za to mógłbym mieć ps5 z olx. Sorry pececiarze, ale dla mnie jestescie podludzmi którzy nie ogarniają oczywistych życiowych prawd, a konsolowcy to giga chady i sigmy z iq 120+ #gry #pc #ps5 #xbox
  • 144
  • Odpowiedz
@music_has_the_right_to_children: w sensie, tresc tamtego komentarza sugerowala, ze masz z max 70 iq to uznalem, ze to specjalnie.
A ze konsole sa popularniejsze to jest oczywista oczywistosc, bo wiekszosc graczy jest casualami co sobie pyka w gta na weekendzie. Tak samo jak popularniejszy bedzie justin bieber od jakiegos jazzu.
Nie zmienia to faktu, ze to akurat controllery sa archaiczne jak juz, a sam PC nie dosc, ze pozwala ograc prawidlowo
  • Odpowiedz
@Rga79 nie, pewnie jest dużo młodych entuzjastów, dla których ustawienia ultra czy mody są bardzo ważne. Ja po prostu nieśmiało przypominam, że jest masa:
- wychowywanych na Crashu, Pesie czy Silent Hillu boomerów, którzy lubią tego typu wygodne granie
- casuali, którzy rozkręca każdą domówkę grami typu Singstar, wiedza to potęga czy jakieś NBA. Laski nie zachęcisz do grania usadawiając ją przed monitorem i myszką - musisz postawić ją przed 65
  • Odpowiedz
@Maczuga_Herkulesa18: a ja tam wolę PC. Na konsoli nie zagram w tibie. Każda gra jaką miałem okazję grać(poza kanapowcami na 2 pary typu unreavel, it takes two, a way out) ogrywało się lepiej na kompie na ekranie 34” UWQHD. Co więcej, grałem z żoną online część czasu tak, że ona na konsoli na salonie a ja na PC, potem zaczęła podłączać klawiaturę i myszkę do konsoli a po jakimś czasie
  • Odpowiedz
na padzie nie da się grać ani w Wiedźmina ani w GTA


@Schyzu Da się, tylko z Ciebie taka pierdoła xD
Akurat to są dwie gry od których zaczynałem przygodę z PS4. Na GTA zajebiscie jest się uczyć grania na padzie, bo masz tam strzelanie (tylko trzeba wyłączyć auto aima), jeżdżenie samochodem i strzelanie w trakcie jeżdżenia samochodem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Potem już żadna gra, w
  • Odpowiedz
@Maczuga_Herkulesa18: Konsolę z PC nie ma sensu porównywać. Na konsoli ciężko by się grało w strategie i inne gierki, do których pad nie ma za bardzo sensu. Dlatego ja mam w salonie od razu kompa i konsolę obok siebie, gdzie komp jest podłączony do monitora i TV, przez co mogę sobie przerzucać ekran jak mam ochotę i grać na padzie. Ostatnio chciałem trochę nadrobić braki z wrażen konsolowych i kupiłem
  • Odpowiedz
@Italian_plumber w sumie nigdy nie rozumiałem czemu ludzie tego nie robią. Ja mam od zawsze komp do tv podłączony w salonie. Klawiatura bezprzewodowa, pad, na kanapie mam taką deskę na laptopa gdzie kładę myszkę, klawiaturę albo czasem lapka pracowego.
Kwestia kosztów. Wg mnie się opłaca ze względu na koszt gier i wygody używania takiego centrum multimedialnego, gdzie masz wszystko razem.
No, ale ktoś może kupować pudełka używane potem sprzedawać i też
  • Odpowiedz