Wpis z mikrobloga

Dzisiaj zdałem sobie sprawe, że pc jest co najwyżej do przeglądania neta i klikania w excel, a jak grać to tylko na konsoli. Sterowanie klawiaturą i myszką to najwiekszy archaizm jaki przetrwał do teraźniejszych czasów. Kupiłem Rtx 4060 i szkoda mi wywalonych 1300 zł bo za to mógłbym mieć ps5 z olx. Sorry pececiarze, ale dla mnie jestescie podludzmi którzy nie ogarniają oczywistych życiowych prawd, a konsolowcy to giga chady i sigmy z iq 120+ #gry #pc #ps5 #xbox
  • 225
  • Odpowiedz
@Maczuga_Herkulesa18 Ja gram w strategie i buildery, granie na padzie sie do tego nie nadaje. Tak samo do kompetywnego grania nawet w takiego głupiego CSa. Ale jak chcesz grać co roku w tego samego assassin creeda, coda lub kolejna gra Sony która jest jeszcze raz tym samym tylko w innym opakowaniu to faktycznie konsola wystarcza
  • Odpowiedz
@Maczuga_Herkulesa18: mam PC i mam do niego pada xboxa, jak chce pograć w jakieś dobre AAA to zawsze gram na telewizorze w 2K albo 4K i jest super. Przy biurku gram w symulatory, które sobie dowolnie modyfikuję i ustawiam pod siebie, coś co konsole by nawet ze swoim GPU nie dały rady, to samo z grami typu FPS. Nie mam nic ogólnie do konsol i społeczności, przestańcie robić sztuczne podziały
  • Odpowiedz
@Maczuga_Herkulesa18: jaka reszta systemu i co ci nie odpowiada w wydajności? Testowałeś takie rzeczy jak raytracing czy DLSS? W co grasz? Czemu nie kupisz kabla 5m HDMI do telewizora? Ja gram na TVku z padem od xkloca.
  • Odpowiedz
@Maczuga_Herkulesa18: konsola jest dla prostych ludzi właśnie z niższym iq bo włożysz płytę albo ściągniesz i grasz. Kiedyś jak nie było pieniążków to się gry ułatwiło za darmo dzięki pc też możesz robić modyfikacje mody itd. Konsola ma pada co do pc możesz dokupić. Nigdy konsola nie dorówna dobremu pc
  • Odpowiedz
@Maczuga_Herkulesa18: Może myszka i klawiatura jest archaizmem ale to nadal najlepsze urządzenia do sterowania urządzeniem, a posiadam smartfony, tablet, konsole, pady itd. Mamy 2024 rok i ja nadal wolę wszystko robić na PC, wygodne biurko i fotel i możemy pracować/grać całą noc bez większego zmęczenia (dawniej mnie męczyły monitory CRT bo miałem tzw. piach w oczach, a przy LCD tego nie mam). Jedynym sensownym zamiennikiem PC jest laptop ale dla
  • Odpowiedz
@Maczuga_Herkulesa18: w dupie mam te wojenki pc/ps, ale odkąd kupiłem konsolę jakiś rok temu i oleda 65 cali to nie włączyłem komputera XD znaczy włączyłem raz i wydawało mi się, że gram na telefonie, za mały ekran ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie ma to jak wyłożyć się na kanapie z padem :) Wydaje mi się, że kluczowa kwestia to preferowany typ gier, ja cały czas młócę
  • Odpowiedz