Wpis z mikrobloga

Dzisiaj zdałem sobie sprawe, że pc jest co najwyżej do przeglądania neta i klikania w excel, a jak grać to tylko na konsoli. Sterowanie klawiaturą i myszką to najwiekszy archaizm jaki przetrwał do teraźniejszych czasów. Kupiłem Rtx 4060 i szkoda mi wywalonych 1300 zł bo za to mógłbym mieć ps5 z olx. Sorry pececiarze, ale dla mnie jestescie podludzmi którzy nie ogarniają oczywistych życiowych prawd, a konsolowcy to giga chady i sigmy z iq 120+ #gry #pc #ps5 #xbox
  • 209
  • Odpowiedz
sprzedałem ps4 pro i kupiłem "gamingowego" kompa, żałuję XD ciągle coś się #!$%@?, ściągniesz nowe sterowniki i nagle masz dropy fps'ów, teraz na przykład mam problem z windows security i będę musiał reinstalować windowsa, bo żadna aktualizacja ani fix z google nie pomaga XD Kompa używam w sumie tylko do ogrywania staroci, których nie ma na konsolach. Kupiłbym ps5, ale czekam na wersję pro i biorę day one, żeby znowu czerpać radość
  • Odpowiedz
@Maczuga_Herkulesa18 bo kupiłeś najgorsze gówno nie warte swojej ceny. Jakbyś kupił 4070 super to byś miał ponad 2x experience z gówno konsolki. Obraz żyleta i bez dropów fps. A nie rozmazane gówno z dynamicznym skalowaniem i spadki fps na #!$%@?ę
  • Odpowiedz