Wpis z mikrobloga

Dzisiaj zdałem sobie sprawe, że pc jest co najwyżej do przeglądania neta i klikania w excel, a jak grać to tylko na konsoli. Sterowanie klawiaturą i myszką to najwiekszy archaizm jaki przetrwał do teraźniejszych czasów. Kupiłem Rtx 4060 i szkoda mi wywalonych 1300 zł bo za to mógłbym mieć ps5 z olx. Sorry pececiarze, ale dla mnie jestescie podludzmi którzy nie ogarniają oczywistych życiowych prawd, a konsolowcy to giga chady i sigmy z iq 120+ #gry #pc #ps5 #xbox
  • 151
  • Odpowiedz
@erkav super doswiadczenia jak pól dnia spedzasz nad sterownikiem który non stop sie wywala xd albo non stop majstrujesz przy milionie ustawien graficznych. Świetna zabawa, to jest gaming ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Rapsii ale #!$%@? ty czytac nie umiesz xd u mnie żadne spadki nie wystepuja. Grafika w full hd jest bardzo dobra. Po prostu granie na klawiaturze na 24 calowym monitorze umywa sie do grania na konsoli podpietej pod tv
  • Odpowiedz
  • 0
@Maczuga_Herkulesa18: a ja nie umiem grać na padzie.
Będę się uczył przy gta VI a jak nie będzie mi szło i nie załapie po paru godzinach to sprzedam cały zestaw :D
  • Odpowiedz
  • 0
@Maczuga_Herkulesa18 Są gry które lepiej grać na konsoli a są takie które możesz komfortowo zagrać tylko na PC. Do PC może też podłączyć dużo większe monitory niż 24' i siedzisz przy nich bliżej więc wrażenia dużego ekranu mogą być podobne jak przy konsoli i TV 65'
Ja osobiście gram w symulatory wyścigowe, na takie rozrywki mogę sobie pozwolić tylko na PC
  • Odpowiedz
  • 0
@Maczuga_Herkulesa18: ale wiesz, że konsola służy tylko do grania a jak masz pc to dzięki temu kabelków nagle masz wbudowaną opcję konsoli do gier a oprócz tego całą masę innych rzeczy możesz zrobić. A nie tylko grać. Oni tego nie sprawdzają. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Maczuga_Herkulesa18 co kto lubi, ale taką podjąłeś decyzję. Ja mam dobrego kompa, podłączony do tv i gram sobie na padzie, a obok switch podłączony do tego samego tv i raz pc, raz konsola. Ty myślisz, że jak ktoś ma pc, to nie może mieć konsoli?
  • Odpowiedz
  • 0
@Maczuga_Herkulesa18 napiszę to samo, co bym odpisał pececiarzowi. Możesz sobie wybrać, na czym chcesz grać. Mam PC, X i PS5. I w zależności od humoru, nastroju wybieram na czym gram.
  • Odpowiedz
@Maczuga_Herkulesa18: potwierdzam, dla mnie konsola to prawdziwy game changer do tego stopnia że kupiłem sobie zarówno i xklocka i psa xD wszystko mam w salonie koło tv, #!$%@?ę się jak żaba na liściu na kanapie i chillerka. A najlepsze, że zaczęło się od tego, że kupiłem pada do grania w tomb raider na macu xD

Wniosek? Nie wiem, ale dla mnie komp>konsola. Zrobię przelewy, przejrzę wykop, pogram w gierkę oglądając
  • Odpowiedz