Wpis z mikrobloga

Dzisiaj zdałem sobie sprawe, że pc jest co najwyżej do przeglądania neta i klikania w excel, a jak grać to tylko na konsoli. Sterowanie klawiaturą i myszką to najwiekszy archaizm jaki przetrwał do teraźniejszych czasów. Kupiłem Rtx 4060 i szkoda mi wywalonych 1300 zł bo za to mógłbym mieć ps5 z olx. Sorry pececiarze, ale dla mnie jestescie podludzmi którzy nie ogarniają oczywistych życiowych prawd, a konsolowcy to giga chady i sigmy z iq 120+ #gry #pc #ps5 #xbox
  • 144
  • Odpowiedz
@Maczuga_Herkulesa18: Dzisiaj zdałem sobie sprawe, że pc jest co najwyżej do przeglądania neta i klikania w excel, a jak grać to tylko na konsoli. Sterowanie klawiaturą i myszką to najwiekszy archaizm jaki przetrwał do teraźniejszych czasów. Kupiłem Rtx 4060 i szkoda mi wywalonych 1300 zł bo za to mógłbym mieć ps5 z olx. Sorry pececiarze, ale dla mnie jestescie podludzmi którzy nie ogarniają oczywistych życiowych prawd, a konsolowce to giga
  • Odpowiedz
  • 38
@Maczuga_Herkulesa18 Ta już widzę granie w jakieś złożone MMO typu world od Warcraft czy strzelanki typu Quake champions bez asystenta celowania na padzie.Przeciez vs gracz na klawierce plus myszce ktoś z padem nie ma żadnych szans.
Pad ma ograniczenia i nie pograsz we wszystkim gry.Klawiatura i myszka nie ma.
  • Odpowiedz
@music_has_the_right_to_children: 90 ( ͡° ͜ʖ ͡°) ten mityczny gracz pc z podłączonym kompem i wygodnie grający na kanapie to jest jedna z legend, nikt nigdy nie widział, bo każdy po podłączeniu raz ma dość, że się tyle narobić musiał.

Mityczne podłączanie PC pod tv następuje mniej więcej w wieku 13 lat, gdy starzy wychodzą do wujków, jarasz się, odpinasz, nigdy nie powtarzasz.
  • Odpowiedz
@ka-lol dorośli ludzie, którzy mają kompletnie w dupie trochę ładniejszą grafikę, za to chcą rozłożyć się wygodnie na kanapie z padem w dłoni przed wielkim TV a przede wszystkim - chcą odpalić grę i grać a nie przeglądać pecetowe fora pt "gra #!$%@? w trzecim zamku, pomocy' czy 'jakie wymagania dla Days Gone, pójdzie mi na 5letnim kompie?' W pewnym wieku najważniejsza jest wygoda i Twój czas a nie trochę ładniejsze
  • Odpowiedz