Wpis z mikrobloga

Daniel Obajtek (Prawo i Sprawiedliwość), były prezes ORLENu, którego część sprzedał za bezcen Węgrom, obecnie od niedawna europoseł, jak się okazuje, otrzymuje teraz miesięcznie 15000€ (po dzisiejszym kursie 64350 zł) pensji z węgierskiej firmy, nomen omen blisko powiązanej z Orbánem. Aby nie było, sam się do tego przyznał w oświadczeniu majątkowym, które złożył do parlamentu europejskiego. Jak nie jestem zwolennikiem szerzenia teorii spiskowych, tak tu mi coś ewidentnie śmierdzi trupem. I przypomnę tylko dla porządku, że Orbán to poplecznik Putina. A promotorem kariery Obajtka, nie był nikt inny, jak sam Jarosław Kaczyński. Ja #!$%@?ę. Gdzie jest ABW, CBŚ i CBA? Śpicie tam panowie, czy też w łapę bierzecie? A ten Pegazus na #!$%@? Wam był, skoro tego nie wykryliście wcześniej?

#polityka
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Anacron: To serio jest śmierdząca sprawa. Przypominam, że typ nie zna nawet języka angielskiego. Zatrudnić na Węgrzech Polaka bez języka obcego na stanowisku za 15kEur ????
Amatorro - @Anacron: To serio jest śmierdząca sprawa. Przypominam, że typ nie zna naw...
  • Odpowiedz
@Anacron: przecież to człowiek służb jak jakiś Dyzma, wyciągnięty z jakiegoś Pcimia i wsadzony na stołek prezesa Orlenu. No ludzie, kto wierzy, że Kaczyński, który w polityce jest od 60 lat i 8 lat się przygotowywał do rządzenia bez oddawania wladzy, wstawił takiego pionka znikąd, bo mu zaufał. Służby wsadziły człowieka, którym kierowały zapewne żeby nielegalnie pozyskać nowe źródła finansowania wykorzystując umowy spółki państwowej. Znaleźli słupa z zasranymi papierami i
  • Odpowiedz
to wysłali go n Węgry, żeby miał miękkie lądowanie i nie był pod okiem polskich organów ścigania


@FuriousViking: To miałoby sens, gdyby Don Orleone po zmianie władzy uciekł gdzieś w cień i się wycofał. Po co równocześnie pchał się na polityczny świecznik startując do PE?
  • Odpowiedz
Po co równocześnie pchał się na polityczny świecznik startując do PE?


@Amatorro: Immunitet był potrzebny. Przecież dlatego startował z podkarpacia bo stamtad nie da sie nie dostac bedac z PiSu. Trzeba pamiętać też gdzie się ukrywał przed powołaniami na komisję, u tego samego od kogo dostaje pensję ;)
  • Odpowiedz