Wpis z mikrobloga

@Itslilianka: Dokładnie ja przy każdym graniu w Gothica :D A potem się okazuje, że przez całą grę ani razu nie wypiłem mikstury leczniczej, bo cały czas oszczędzałem "na później" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Itslilianka w sumie jakby przenieść to na realia to zjedzenie takiej ilości jedzenia wcale nie jest wyjątkowo tuczące bo utrata krwii i rany ciała są bardzo kaloriożercze.
No i oczywiście modele nie oddają tego jak wielkie w rzeczywistości są przedmioty np rzepa każdy kto widział ją na żywo wie że model w grze jest przeolbrzymi, sugerując się samymi statami to można odnieść wrażenie że o ile mięsko jest może faktycznie wielkości
  • Odpowiedz
@Itslilianka: kradłem tyle w gothicu 1 że w pewnym momencie wyjebywało błąd z powodu przekroczenia dopuszczalnej ilości itemów w ekwipunku. Kłopot ten pojawiał się dopiero podczas wczytywania więc, jak ktoś grałby na jednym save i nadpisał go z nadmiarową ilością itemów to był w dupie, save do kasacji.
  • Odpowiedz
@bosek Kto gra w Gothic-a na jednym zapisanym slocie. xD
A do tematu. Można byłoby jeszcze spróbować edytować save jakimś ruskim edytorem - wiem, że kiedyś coś takiego istniało.
  • Odpowiedz