Wpis z mikrobloga

dorosłe życie jest nudne, po pracy człowiek przychodzi do domu i nie ma co robić, za dużo wolnego czasu, permanentna nuda

w młodości człowiek ma dużo energii i mało czasu, na starość mało energii i dużo czasu

#zalesie #prcabaza #samotnosc
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 258
@Zoyav: to nie kwestia dorosłości tylko Ciebie. jest pełno rzeczy do roboty, powiedziałbym, że jest odwrotnie. praca za dużo czasu zabiera i jest mało dla siebie aby coś porobić xd
  • Odpowiedz
@Zoyav: serio?
no ja np strzelałem z wiatrówki w plenerze dzisiaj z 1.5h. jak miałem psa to chodziłem z psem też z godzinkę.
popływać, opalać się (ale to tylko tak. nie wiem jak można tak psuć elegancki wygląd białej skóry :<), iść do lasu

w domu też można mieć zajęcia, można nie
  • Odpowiedz
@Zoyav śmieszy mnie jak ludzie zaniedbują swoje zdrowie i kondycję przez pierwsze 30 lat życia a po 30stce płaczą że wszystko ich boli i nie maja siły żyć. Specjalnie zaczynam biurowa praca jak najwcześniej żeby o 15 skończyć i korzystać z pogody a jak nie ma pogody to po prostu z wolnego czasu i coś zrobić. Jak można nie mieć co robi po pracy? Co za nudne życie trzeba prowadzić (
  • Odpowiedz
  • 0
@10129: ja po pracy siedzę na wykopie, oglądam japońskie idolki, seriale, ale czasem mam takie myśli że by może wyjść z piwnicy (teraz nie, ale jesienią może bym coś zrobiła poza pracą i piwniczeniem)

za 2 tygodnie przyjeżdża rodzina i będą u nas nocować więc będę i tak zmuszona się socjalizować, ale na szczęście to osoby 60+ bez gówniaków
Zoyav - @10129: ja po pracy siedzę na wykopie, oglądam japońskie idolki, seriale, ale...

źródło: IMG_1137

Pobierz
  • Odpowiedz
@Zoyav jest za mało czasu. To, że masz 6 godzin wolnego po pracy to jest nic. Kiedy ostatni raz miałaś 2-3 miesiące wolnego jak za czasów młodości? Wtedy miało się czas, mogłaś być wszędzie i nigdzie. Nie trzeba było patrzeć na zegarek i kalendarz. To, że teraz możesz po pracy pójść na trening, zakupy, zrobić coś do jedzenia i jakiś film to jest dużo czasu niby?
  • Odpowiedz
@Zoyav to sobie weź nadgodziny jak to dla ciebie za dużo czasu. Widocznie nie rozumiesz o czym mówię. Nie masz co robić, bo masz tylko kilka godzin wolnego po pracy i to jest za mało, żeby zrobić coś ciekawszego niż pójść do parku.
  • Odpowiedz