Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 138
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sigfried: wydaje mi się, że to po prostu rozstępy. Jesli wczesniej miałes aktywny tryb zycia, bez prawka, sporo chodzenia, a od jakiegoś czasu siedzisz na dupie w robocie/domu, to nadwyzka kaloryczna się odkrywa. Przechodziłem coś podobnego - właśnie kilka miesiecy po tym jak zdałem prawko i kiedy wszędzie zamiast się ruszyć wystarczyło odpalić batmobil ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Sigfried: to jest grzybica, niekoniecznie musi swędzieć; kup w aptece borasol i smaruj co najmniej kilka razy dziennie, nie wycieraj samo ma wyschnąc, po tygodniu powinno zanikać, po dwóch nie bedzie śladu... ja się nabawiłem tego na saunach więc jeśli uczęszczasz np. na basen to może być podobna przyczyna.

ewentualnie to też może być kandydoza, ale to tylko dermatlog może stwierdzić, względnie pobierze zeskrobiny na posiew.
  • Odpowiedz
@Sigfried: nie chce Cię straszyć ale mój wujas to miał. To objaw niespecyficzny w przebiegu zaawansowanego raka nasieniowodów. Podobno nie wiadomo dlaczego wychodzi tylko ok. 5% terminalnie chorych. Może nie jest za późno ale mój wujek też to na początku zlekceważył tak jak Ty, a potem poszło już z górki w 8 tygodni :(
  • Odpowiedz
  • 9
@BardzoMalaZaba: @MirkoManx
już ustalone, rozstępy. Pogrzebałem na reddicie/anglojezycznych forach i ludzie powstawiali fotki, dokladnie takie samo jak moje. I jeszcze jakis miły Mireczek zobaczył zdjęcia mojego (prawie) siurka, ma to samo.

dzieki wszystkim za pomoc, trolle i heheszki
  • Odpowiedz
  • 0
@Sigfried ja to bym jeszcze o te jaja wypytał dlaczego układają się w kształt d--y. Możesz sobie przyciągnąć lewe do lewej nogi a prawe do prawej?
  • Odpowiedz