Wpis z mikrobloga

Sanah wydała nowy album i byłem zmuszony tego słuchać podczas powrotu z urlopu. Wszystko oczywiście w tonie feminizmu i tego że ci źli faceci nie są wcale potrzebni kobiecie. Ale z jedną piosenką to już przesadziła xD

Kobieta śrubką jest
Która światem dziś obraca

Niech ktoś jej wytłumaczy że śrubką kręci śrubokręt xD
#logikarozowychpaskow
BiuroInterwencjiObywatelskiej - Sanah wydała nowy album i byłem zmuszony tego słuchać...

źródło: temp_file1145273461964824123

Pobierz
  • 164
  • Odpowiedz
@BiuroInterwencjiObywatelskiej: I to jest szczera prawda o czym śpiewa. Możemy się oburzać, wypierać, ale jest mnóstwo potwierdzeń na to, że to prawda. I to faceci na własne życzenie do tego doprowadzili. Także panie areczku wracamy do pracy, bo podatki na emeryturę dla kobiet się same nie zapłacą. A i niech pan pamięta o obronie ojczyzny w potrzebie bo czasy ciężkie. Wiemy, że bycie rozerwanym dronem w jakichś krzakach może nie
  • Odpowiedz
  • 3
@wda79 Melodyjne, wypada w ucho, potrafi zaśpiewać poezję - fajna popowa piosenkarka dla nastolatek i mniejszych dzieciaków.

Jak nie lubisz rapu to niewiele niewielki masz dzisiaj wybór.

Jak dla mnie to fenomen ostatnich lat. Przynajmniej dzieciaki osłuchają się melodii i rytmu zanim koleżanki zaczną je katować hiphopem/rapem.
  • Odpowiedz
Kobieta śrubką jest

Która światem dziś obraca


Niech ktoś jej wytłumaczy że śrubką kręci śrubokręt xD


@BiuroInterwencjiObywatelskiej: jeżeli przekracza twoje możliwości pojmowania prosty tekst piosenki popowej #!$%@? Sanah to powinieneś napisać list do Ministerstwa Edukacji, żeby uniewaznili ci mature z polskiego XD
  • Odpowiedz
@BiuroInterwencjiObywatelskiej: Ale ogólnie te piosenki nie do końca łapią te metafory. Tak samo jak wszystkie motywy "jestem królową jak w szachach, a ona może ruszać się wszędzie" - no dobra, ale każdy pionek popierdółka może zostać królową + strata królowej nic nie szkodzi, a czasami nawet się ją poświęca. I całe "bycie księżniczkami" wpajane od urodzenia, gdzie historycznie księżniczki miały wartość jedynie do zawierania bardziej trwałych sojuszy. Gdzie i to
  • Odpowiedz