Wpis z mikrobloga

Sanah wydała nowy album i byłem zmuszony tego słuchać podczas powrotu z urlopu. Wszystko oczywiście w tonie feminizmu i tego że ci źli faceci nie są wcale potrzebni kobiecie. Ale z jedną piosenką to już przesadziła xD

Kobieta śrubką jest
Która światem dziś obraca

Niech ktoś jej wytłumaczy że śrubką kręci śrubokręt xD
#logikarozowychpaskow
BiuroInterwencjiObywatelskiej - Sanah wydała nowy album i byłem zmuszony tego słuchać...

źródło: temp_file1145273461964824123

Pobierz
  • 92
  • Odpowiedz
@BiuroInterwencjiObywatelskiej: Fajny nowy album, ale jak ma się sprany mózg to wszędzie widzi sie jakieś podteksty polityczne. Ja nie zauważyłem.

"źli faceci nie są wcale potrzebni kobiecie" - to motyw, który przewija się przez ostatnie 100 lat muzyki. Pierwszy raz włączasz jakąś wokalistkę? Problem w tym, że te piosenki zazwyczaj mówią o złych facetach w takim kontekście, że są źli bo coś #!$%@? i to mocno, co oczywiście jest faktem z życia wziętym. Jak już boli kogoś śpiewanie o beznadziejnych facetach przez co kobiety muszą radzić sobie same, to polecam być lepszym mężczyzną, by żadna wasza baba nie napisała o tym piosenki

Kilka przykładów:
Kayah
  • Odpowiedz
@wda79: To akurat Twój problem, cała Polska, w tym ja, gdzie raczej nie słucham takiej muzyki pojmuje fenomem, ale Ty nie, więc na pewno to beznadziejna wokalistka.
  • Odpowiedz
@wda79: Duże wytwórnie (jak Warner) czyli Majorsy wymyślają takie postacie, w biznesie muzycznym można nic nie umieć, jak znajdzie cię odpowiedni A&R i wymyśli koncepcję jak cię sprzedać to wystarczy wpompować odpowiednio dużą ilość kasy i każdego można wypromować. Radia mają umowy z wydawcami na granie tego i tak to się kręci. Muzyki zawsze trzeba było szukać, nie inaczej jest teraz. Teraz jest nawet trudniej bo jest jej mnóstwo, a
  • Odpowiedz
@Neobychno: Kolego, po co tak się pruć? Nie mam żadnego problemu. Opisałem moje czysto subiektywne zdanie i bynajmniej nie robię jego projekcji na "całą Polskę" ani nie twierdzę, że dziewczyna jest "beznadziejną wokalistką".
  • Odpowiedz