Wpis z mikrobloga

Sanah wydała nowy album i byłem zmuszony tego słuchać podczas powrotu z urlopu. Wszystko oczywiście w tonie feminizmu i tego że ci źli faceci nie są wcale potrzebni kobiecie. Ale z jedną piosenką to już przesadziła xD

Kobieta śrubką jest
Która światem dziś obraca

Niech ktoś jej wytłumaczy że śrubką kręci śrubokręt xD
#logikarozowychpaskow
BiuroInterwencjiObywatelskiej - Sanah wydała nowy album i byłem zmuszony tego słuchać...

źródło: temp_file1145273461964824123

Pobierz
  • 164
  • Odpowiedz
@kielbasozer: dla mnie kluczowy to znaczy taki, bez którego coś się nie może udać. Np. "dla lotu samolotem kluczowy jest start i lądowanie". W tym znaczeniu używałem tego słowa. Jeśli uznamy definicję, że tylko jedna rzecz może być kluczowa, wtedy OK, należałoby użyć innego słowa.
  • Odpowiedz
Jeśli uznamy definicję, że tylko jedna rzecz może być kluczowa, wtedy OK, należałoby użyć innego słowa.


@End0: Kluczowe nie może być wszystko, a w przypadku dyskusji o dwóch płciach, obie są tak samo ważne. ¯\(ツ)/¯
Choć można to rozpatrywać też szerzej - np. gdy tylko matka (albo inna kobieta) była w stanie wykarmić noworodka - można by mówić o kluczowej roli kobiet. Ale teraz? Gdy w każdym markecie znajdziesz substytut
  • Odpowiedz