Wpis z mikrobloga

Sanah wydała nowy album i byłem zmuszony tego słuchać podczas powrotu z urlopu. Wszystko oczywiście w tonie feminizmu i tego że ci źli faceci nie są wcale potrzebni kobiecie. Ale z jedną piosenką to już przesadziła xD

Kobieta śrubką jest
Która światem dziś obraca

Niech ktoś jej wytłumaczy że śrubką kręci śrubokręt xD
#logikarozowychpaskow
BiuroInterwencjiObywatelskiej - Sanah wydała nowy album i byłem zmuszony tego słuchać...

źródło: temp_file1145273461964824123

Pobierz
  • 102
  • Odpowiedz
Kobieta śrubką jest

Która światem dziś obraca


Niech ktoś jej wytłumaczy że śrubką kręci śrubokręt xD


@BiuroInterwencjiObywatelskiej: Nie załapałeś drugiego dna. Akurat teksty Sanah nierzadko noszą bogactwo liryczne. Wówczas, jak ktoś jest przygłupem to nie zauważa subtelnej gry słów albo głębszego znaczenia. I wielce zdziwiony, że coś mu nie pasuje, bo zamiast czytać semantykę, czyta syntax.
  • Odpowiedz
@trfgywsftggt: tak została wymyślona postać, ma sprawiać wrażenie takiej zagubionej, uduchowionej, romantycznej duszy śpiewającej poezję, nieprzystającej do naszych czasów - klipy i zdjęcia - nawet to ilustrujące ten wpis też są pod to robione tj. jakieś suknie, stroje pseudoszlachcianki, łażenie w chustach po wsi i inne motywy "tradwife"
  • Odpowiedz
@Rad-X: To, że nie rozumiesz niektórych słów, nie czyni mojego tekstu pseudointelektualnym xD


@Ommadawn Racja, bardziej by pasowało określenie "przeintelektualizowany"? I jeżeli uważasz że są w twojej wypowiedzi jakieś trudne słówka to może powinieneś więcej czytać czegoś innego niż wykop.
  • Odpowiedz
Nigdy nie pojmę fenomenu popularności tego dziewczęcia.


@wda79: bazuje na melancholijnym nastroju nastolatek. W tym wieku nie udana miłość to standard.
  • Odpowiedz
Kobieta śrubką jest

Która światem dziś obraca


@BiuroInterwencjiObywatelskiej: No i ma rację, taki przekaz jest dzisiaj w mass mediach.
Kobietom wolno więcej, a odpowiedzialności coraz mniej ¯\(ツ)/¯

Co do samej płyty, przyznam szczerze, że słuchałem poprzednich, ale tej nie mogę zdzierżyć.
  • Odpowiedz
@wda79: Całe szczęście, że mieszkam za granicą i nie muszę słuchać tego gówna w radiu gdziekolwiek leci - galerie/urzędy/jadłodajnie itp :D
  • Odpowiedz
Niemożliwe, na pewno r00cha się ze stadami murzynów co wieczór i jest ukryta opcja feminazistowska. Eh, wykopki xD


@Trabancik: nikt tego nie napisał. Sam sobie to dopowiedziałeś wykopku
  • Odpowiedz