Wpis z mikrobloga

Sanah wydała nowy album i byłem zmuszony tego słuchać podczas powrotu z urlopu. Wszystko oczywiście w tonie feminizmu i tego że ci źli faceci nie są wcale potrzebni kobiecie. Ale z jedną piosenką to już przesadziła xD

Kobieta śrubką jest
Która światem dziś obraca

Niech ktoś jej wytłumaczy że śrubką kręci śrubokręt xD
#logikarozowychpaskow
BiuroInterwencjiObywatelskiej - Sanah wydała nowy album i byłem zmuszony tego słuchać...

źródło: temp_file1145273461964824123

Pobierz
  • 164
  • Odpowiedz
a ona to nie ma być polska podróbka Lany Del Rey ?


@BadP: Tak! I powiem Ci, że jak na początku Lana Del Rey mi nie wchodziła (jak wszędzie leciało Summertime Sadness), tak po usłyszeniu polskiej wersji Lany jednak doceniłem oryginał. :)) Lana ma głębszą, bardziej zróżnicowaną muzykę i lepszy głos. I jest dosłownie self-made star.
  • Odpowiedz
@rtoip7: Nie no, nie róbmy sobie jaj. W moim świecie to faceci byli alkusami, którzy zaniedbywali rodziny albo je zostawiali, nie kobiety. W moim świecie to ojcowi byli przemocowcami w stosunku do żon i dzieci. W moim świecie to mężczyźni zdradzali i szukali sobie nowych bab. I to nie stosunek 50-50. Raczej 90-10. I to też przy dobrych wiatarch, wychodząc z mojej bańki, bo w moim świecie po prostu nie
  • Odpowiedz
@BiuroInterwencjiObywatelskiej: ze sranah jest inny problem - gówniany głos. Jak odpaliłem udio do robienia muzy, to musiałem dawać wielokrotnie retry (ponownie create albo crop and extend) bo AI zapodawało jej głos is nie dało się słuchać :(

Sanah powinna dopłacać do użycia jej głosu w AI.
  • Odpowiedz
A ja sobie cenię twórczość tej Pani.
Nie odyebao jej (albo dobrze się maskuje) jak pozostałym jednostrzałowcom z radia.

I teraz najważniejsza sprawa.
Uważam że doświadczacie tutaj małego dysonansu tzn. znacie ją od strony tych głupiutkich piosenek o hardcorowym deszczu czy skradzionym audi ale .. po pierwsze utwory które słyszycie w radiu są wersjami właśnie stworzonymi pod radio.Prostacki bit, nieskomplikowana melodia i śpiewanie o dupie marynie.
Proponuję przesluchać utwór etcerera z albumu Irenka (2021) - znacie go doskonale z radia i faktycznie brzmi on .. źle. Ale w radiu.
  • Odpowiedz