Wpis z mikrobloga

Sanah wydała nowy album i byłem zmuszony tego słuchać podczas powrotu z urlopu. Wszystko oczywiście w tonie feminizmu i tego że ci źli faceci nie są wcale potrzebni kobiecie. Ale z jedną piosenką to już przesadziła xD

Kobieta śrubką jest
Która światem dziś obraca

Niech ktoś jej wytłumaczy że śrubką kręci śrubokręt xD
#logikarozowychpaskow
BiuroInterwencjiObywatelskiej - Sanah wydała nowy album i byłem zmuszony tego słuchać...

źródło: temp_file1145273461964824123

Pobierz
  • 164
  • Odpowiedz
Kobieta śrubką jest

Która światem dziś obraca


@BiuroInterwencjiObywatelskiej: Jeżeli śrubka się obraca to znaczy, że jest luźna i trzeba ją dokręcić, albo wymienić jeżeli się słabo trzyma. Możliwe, że gwint śrubki albo dziury się wyrobił.
  • Odpowiedz
@wda79: nie ma czegoś takiego jak fenomen. Jak w polityce, kwestia marketingu. Jak wszędzie będziesz wpychał jakąś gwiazdkę, to nagle ludziom się zacznie podobać. Większość ludzi nie ma zdania albo gustu, po prostu podoba im się to co w radiu powiedzą że się ludziom podoba, bo boją się wyłamać.
  • Odpowiedz
@BiuroInterwencjiObywatelskiej: Przecież jest dokładnie odwrotnie. Przykład z piosenki, którą wymieniłeś, gdzie podmiot liryczny (Sanah) ewidentnie odcina się od feministycznej wizji świata, która każe kobietom postrzegać świat przez pryzmat owej śrubki, i jak sama przyznaje w dalszej części refrentu "Chyba odbiegam od doskonałości / Jak ognia boję się samotności", tym samym przyznaje, że ona nie pasuje do wizji świata, w której miała by być taką śrubką. To nie jest girl-power song,
  • Odpowiedz
@BiuroInterwencjiObywatelskiej już klasyk Rammstein pisał w swym filozoficznym utworze:

"You've got a pus*y, I have a di*k, ah
So what's the problem? Let's do it quick
So take me now before it's too late, life's too short, so I can't wait"

Warto pozostać przy wartościach klasyków a nie szukać wątpliwych wartości promowanych przez nowoczesne gwiazdki.
  • Odpowiedz
@BiuroInterwencjiObywatelskiej: Z ciekawości odapliłem sobie pierwsze co wyskoczyło mi na youtube bo nie kojarzę człowieka

Dziś reflektuję na sen i reflektuję na białe wino

Żadnych serca drżeń, działają na mnie jak domino


Od razu widać, że Pani intelektem nie grzeszy bo akurat białe wino tak jak każdy alkohol bardzo destrukcyjnie na sen i funkcjonowanie serca nawet w najmniejszych ilościach. Pani polecam się douczyć, odstawić alkohol (szczególnie przed snem) i może
  • Odpowiedz
Nazwa śrubokręt – choć stosowana powszechnie – jest dość myląca. Poprawna to wkrętak. Narzędzia tego używa się bowiem do wkrętów, a nie śrub, do których potrzebujemy raczej kluczy płaskich albo nasadowych.


@xer78: skąd to wytrzasnąłeś?
  • Odpowiedz
@wda79: Mam to samo, nie wiem kto to w ogóle wypromował, chyba Juleczki ze złamanym sercem. Często się zastanawiam jak dziecko może śpiewać coś o tematach związkowych, chyba mama jej pisze teksty, może rozwódka i tak wychodzi potem
  • Odpowiedz