Wpis z mikrobloga

Sanah wydała nowy album i byłem zmuszony tego słuchać podczas powrotu z urlopu. Wszystko oczywiście w tonie feminizmu i tego że ci źli faceci nie są wcale potrzebni kobiecie. Ale z jedną piosenką to już przesadziła xD

Kobieta śrubką jest
Która światem dziś obraca

Niech ktoś jej wytłumaczy że śrubką kręci śrubokręt xD
#logikarozowychpaskow
BiuroInterwencjiObywatelskiej - Sanah wydała nowy album i byłem zmuszony tego słuchać...

źródło: temp_file1145273461964824123

Pobierz
  • 107
  • Odpowiedz
@BiuroInterwencjiObywatelskiej: zdecydowanie najgorsza płyta Sanah.

Natomiaste poprzednie były ok, szczególnie "Uczta" miała dobre kawałki z innymi twórcami, czy też ta z poezją.

Ciężko mi uwierzyć, że są osoby, które nie są w stanie powiedzieć niczego dobrego o chociaż jednej jej piosence. Co prawda 95%
  • Odpowiedz
Niech ktoś jej wytłumaczy że śrubką kręci śrubokręt xD


@BiuroInterwencjiObywatelskiej:

Nazwa śrubokręt – choć stosowana powszechnie – jest dość myląca. Poprawna to wkrętak. Narzędzia tego używa się bowiem do wkrętów, a nie śrub, do których potrzebujemy raczej kluczy płaskich albo nasadowych.
  • Odpowiedz
@Neobychno: lepiej się faktycznie wysil i daj przykłady jakichś piosenek, które wychwalają cechy mężczyzn i mówią jak to są kluczowi dla świata, bo wszyscy doskonale wiemy że odwrotnych jest masa. Jak myślisz, czy taki przekaz byłby dokładnie tak samo mile widziany w radiowej piosence? I skoro odpowiedź to ewidentnie "nie", to nie widzisz z tym nic złego?

Nie ma problemu żeby piosenka biła facetów po głowie np. byciem "wiecznie niezdecydowanym,
  • Odpowiedz
@wda79 Sanah ma piękny głos i jej jedynym problemem jest to, że jest Zosią-samocią. Sama napisze, sama zaśpiewa. A płytkość jej tekstów wynika z jej wieku.
  • Odpowiedz
  • 0
@BiuroInterwencjiObywatelskiej współczuję, w 2024 roku nie móc ustawić w aucie do słuchania tego, czego się chce, to przykra sprawa. Mam nadzieję, że ta lekcja pokory nauczy cie, żeby kupić sobie awaryjne małe słuchawki do uszu na blutacza i tak się ratować spotifajem z telefonu. A najlepiej to zainstalować tam spotifaja czy jakieś inne empeczy i samemu zostać didżejem, zdawanie się na pojedyncze cd albo radio w obecnych czasach to jakieś nieporozumienie.
  • Odpowiedz