Wpis z mikrobloga

@kamil150794: dodam od siebie, ze bedzie coraz gorzej, wiem to na swoim przykladzie, w 2022 duzo jezdzilem po roznych miasta, w sierpniu skonczylem 30 lat, odszedlem we wrzesniu z kolchozu i to byl blad bo coraz gorzej jest 2023 w dwoch firmach pracowalem i atmosfera w tych dwoch firmach duzo gorsza niz z w 2022 co przeprocowalem 2 lata, obecne 2024 lipiec i co?juz samotnie wyjazdy nie sprawiaja mi radosci,
  • Odpowiedz
@kamil150794 wszystkiego dobrego Kamil :)
Niech ci się żyje przyjemnie. I uszy do góry bo oprócz #!$%@? jaka każdego z nas otacza są też pozytywne strony życia i mam nadzieję, że kiedyś odnajdziesz swoje szczęście w życiu
  • Odpowiedz
@kamil150794 patrząc na Twój profil to wygląda jakbyś całą winę za swoje niepowodzenia zrzucał na społeczeństwo. Może to i częściowo racja, ale jako dorosły człowiek możesz brać sprawy w swoje ręce, czy z czegoś się doszkolić, czy zrobić sobie jakieś uprawnienia, żeby łatwiej było znaleźć jakąś pracę? Twój los w Twoich rękach, a np to wygląda jak zwykła wymówka:

Nie uczyłem się i nie pracuję, bo nie mam życia takiego jak
  • Odpowiedz
@kamil150794: napisałbym znajdź sobie jakieś hobby w postaci sportu, rower, bieganko czy tego typu rzeczy, ale z drugiej strony wiem, że to bez sensu, bo twój wpis pozostałe jak większość na tagu przegryw polegają tylko i wyłącznie na użalaniu się

tak więc jedyne co to składam życzenia, wszystkiego najlepszego, widzę, że jesteśmy ten sam rocznik
  • Odpowiedz
@kamil150794 jak na przegrywa piszesz bardzo spójnie i logicznie. Na pewno kryje się za tym duża staranność i myśl, którą chcesz przekazać. Doceniam też dbałość o polszczyznę. Cenny strumień świadomości.

Wszystkiego najlepszego Kamilu
()
  • Odpowiedz
@kamil150794: to juz za pozno ale ze swojej strony dla mlodych moge dodac, ze gra w pilke jest wazna. Serio!

Ja od dziecka gralem w pile ze starszymi kuzynami, z bratem, z kimkolwiek. Chodzilem do podstawowki na wsi wiec bylem najlepszy w klasie i kazdy chcial mnie w druzynie. Potem gimnazjum (z ta sama ekipa) i nastepnie liceum, do ktorego poszedlem sam ze swojej szkoly bez znajomych. Nie jestem tez
  • Odpowiedz
Najlepszego Kamil!
Nie wiem czy wpis randoma z Wypoku poprawi Ci humor, ale chrześniak mojego ojca też bym w podobnej sytuacji - całe życie z rodzicami mieszkał, brak matury i zawodu, robota na produkcji, gość raczej wycofany. Później zrobił prawko na tira, pojeździł na międzynarodowych trasach, odłożył trochę kasy. Później jeździł w lokalnej hurtowni. W wieku 43 lat poznał jakąś kobitkę w lokalnym sklepie. Ojciec rok temu był na ich weselu, kupili
  • Odpowiedz
@kamil150794: życzę ci abyś miał wieczny neet i żebyś nigdy nie musiał #!$%@?ć na janusza dobrodzieja, samotne mamy i ukraińców w kołchozie. ja też od jakiegoś czasu czarodziej, ale nie pisze już prawie nic na Tagu bo moderacja mnie prześladuje i co kilka wpisów dają mi bana na 2 miesiące, po kolejnym banie robię #usunkonto i nigdy tu nie wracam, za duża cenzura i zbyt dużo opłaconych kont,
  • Odpowiedz