Wpis z mikrobloga

@kamil150794: stówka! jesteś bardzo elokwentny jak na chłopa w swojej sytuacji ( ͡° ͜ʖ ͡°) co robisz na co dzień? pracujesz? masz jakiekolwiek zainteresowania czy wegetacja?

btw. nie miałeś siostry, tak patrząc po poprzednich wpisach?
  • Odpowiedz
Czytając Twoją historię poniekąd widziałem siebie z młodych lat. Jak młody chłopak byłem również wykluczony. Do 18 roku życia nie miałem znajomych. W podstawowce / gimnazjum byłem mocno prześladowany przez inne dzieci. Nie potrafiłem się temu przeciwstawić ze względu na skrajne pokojowe nastawienie do świata. Też byłem takim "incelem" i "prawakiem". Gruby #przegryw w dresie i okularach. Po rozpoczęciu szkoły średniej postanowiłem coś w tym życiu zmienić. Zacząłem dbać o
  • Odpowiedz
@kamil150794: jak nic nie zmieniasz to nic się nie zmienia. Jak nie masz żadnych zobowiązań rodzinnych to pomyślałbym o pracy, która nie wymaga nie wiadomo jakich umiejętności a jej główną cechą jest osamotnienie. Jakiś marynarz na statku albo platforma wiertnicza. Albo zwykłacka robota typu wykładanie towar na półki w markecie, ale za lepszy pieniądz niż tu, np. w Skandynawii.
  • Odpowiedz
@kamil150794: stary, a chcesz coś zmienić w swoim życiu? Jako facetowi mogę poradzić że najłatwiejszym punktem zaczepienia do poznania ludzi i związania znajomości jest jakieś wspólne zainteresowanie.
Jeżeli nie sport (a w każdym większym mieście są grupy na których randomowi ludzie umawiają się na piłkę, kosza, siatkę, ping ponga etc i często przeradza się to w stałe umawianie na granie) to osobiście mogę polecić grę karciana Magic the Gathering (graja
  • Odpowiedz
zawsze jak czytam takie wpisy to nie wiem czy wmienić i wypunktować to co taka osoba robi źle czy poklepać po pleckach by lepiej się poczuła. Z jednej strony ludzie przegrywają bo nie analizują i nie wyciągają wniosków z porażek, z drugiej zastanawiam się czy nie jest to po prostu próba i chęć wygadania się, wpasowania do swoistej mody na tagu przegryw, który - uwaga - w niemałej części jest zmyślony przez
  • Odpowiedz
@kamil150794: przecież ty jesteś nikim na własne zawołanie, nawet matury nie masz bo ci sie nie chcialo nic w tym kierunku zrobic. przestań się nad sobą użalać jak mała dziewczynka. znalazłes sobie słowo "depresja" i tłumaczysz nim każde swoje #!$%@?, nawet lenistwo.
  • Odpowiedz