Wpis z mikrobloga

@Lepper3001: no niestety polskie czany to rak, tam jeszcze więcej trolli siedzi, ja wchodzę tutaj ale zazwyczaj tylko czytam, bo nie opłaca się cokolwiek pisać, bo normikom zaraz piana z paszczy idzie, że kto to widział dorosły chłop nie pracuje, albo jak śmiesz obrażać nasze polskie witaminki
  • Odpowiedz
Życzenia pewnie dostanę od rodziców, brata, bratowej, ciotki i tyle

@kamil150794: to bardzo dużo, imo nie doceniasz co dostałeś w życiu i wolisz narzekać na to gdzie jesteś zamiast się ogarnąć.

I tego ogarnięcia Ci życzę na Twoje urodziny :)
  • Odpowiedz
@Lepper3001: załóż nowe konto, olej główną, nie udzielaj się tam najlepiej w ogóle, a za to przenieś całą swoją aktywność na tag (przy okazji sorry, że publicznie dałem wskazówki co do tego, jakie miałeś konto rezerwowe - moja głupota). W ten sposób ograniczysz jej widoczność modkom. Zawsze szkoda, gdy jakiś dobry chłop odchodzi, bo coraz więcej tu gównianego contentu i dla przykładu utrata Ciebie na rzecz kolejnych bezbeckich trolli
  • Odpowiedz
@kamil150794
Ziomuś, nie martw się, bo też kończę 30 w tym roku i gdybym opowiedział Ci historię swojego życia to uznałbyś, że albo Ci #!$%@? albo po prostu opowiadam o historii swojego życia. Grunt to trzymać się ramy ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 0
@kamil150794 Życzę ci, aby znalazł się sposób na przeprowadzenie na twojej twarzy skutecznych operacji plastycznych, aby nie było przeciwwskazań, i oczywiście, aby takie operacje były dla ciebie refundowane. Życzę ci, aby znalazł się jakiś sposób, abyś z wyglądu mógł dobić do normika.
  • Odpowiedz