Wpis z mikrobloga

Cześć mirki, jest tutaj ktoś może kto orientuje się może w jaki sposób najlepiej uzyskać pracę w ZEA i czy w moim przypadku jest to w ogóle możliwe tak żeby było to opłacalne (#!$%@? z hindusami, pakolami itd za mniej niż najniższa krajowa w PL średnio mi sie widzi). Troche o mnie:
- lvl 22
- wykształcenie: inż lotnictwa i kosmonautyki (specjalność: inżynieria lotnicza)
- pół roku pracowałem w handlingu na lotnisku + od roku prowadzę szkolenia dla pracowników w małej firmie kolegi
- licencja pilota PPL(A)
- jakaś tam wiedza z SOLIDWORKS 3D (podstawowy certyfikat)
- ang IELTS score 7

Wiem że to generalnie nie jest miejsce na entry level job jednak bardzo mi zależy żeby tam spróbować. Fajnie jakby było to coś związanego z lotnictwem ale nie mam na to parcia jeżeli totalnie nie ma takiej opcji. Z góry dzięki za każdą odpowiedź

#dubaj #praca #zea #kariera #rozwojosobisty #lotnictwo #inzynieria #korposwiat #polacyzagranica #emiraty
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Carthusek: próbowałeś po prostu aplikować do emirates? Ogólnie to większość firm wymaga minimum 5 lat doświadczenia w krajach GCC ale w emirates jest spora rotacja więc po prostu bym tam próbował. Jest też Etihad w AD
  • Odpowiedz
  • 0
@blinxdxb: Póki co nie próbowałem bo z tego co mówili znajomi mają bardzo restrykcyjne podejście co do skilli stricte zawodowych (perfekcjna znajomość danych zagadnień i programów) i doswiadczeniam, ale faktycznie jest to jakiś pomysł i jak wyśle to nic nie strace. Wielkie dzięki za pomoc ;))
  • Odpowiedz