Wpis z mikrobloga

  • 0
@CyCu1337 ten syf zniszczyl mi włosy, dzisiaj leczę się w innej klinice a mam wypalone włosy dokładnie tam gdzie najwięcej psikalem tego gowna
  • Odpowiedz
  • 0
Te skomplikowane kurację to dokładnie przeszczep komórek macierzystych, od czasu do czasu karboksyterapia dodatkowo z kliniki gdzie się leczę szampon plus wcierka.
Ogólnie nie wiem co z tego najmocniej pomogło, chyba ten przeszczep komórek macierzystych
  • Odpowiedz
@CyCu1337: imo minoxidil i finasteryd glownie zeby nie stracic tej linii ktora masz + lekko odbudowac to co się da. z Minoxa musisz wybrac pod siebie LoxonMax mi wysuszal i wyplala skore glowy, a Alocutan forte nie dosc ze tanszy to jeszcze zero skutkow ubocznych
  • Odpowiedz
  • 0
@puffpuff pewnie zależy od miejsca w Polsce.
Ja robiłem to dwa razy ale raz z 3 lata temu i potem raz z 2 lata temu to już nie pamiętam, z 4 czy 5k pewnie.
Ogólnie pobrali z 4 włosy z tyłu głowy, zrobili z tego jakaś miksturę i potem ją wstrzykiwali po trochu na całą głowę.
W ciągu dwóch miesięcy po tym był najlepszy efekt porostu włosów, reszta to bardziej podkręcenie/utrzymanie
  • Odpowiedz
  • 0
@g5fjju to czemu trycholodzy je przepisują? To androgeny robią to o czym mówisz czyli zmniejszają cebulki i grubość włosa, finasteryd i minoxidil temu przeciwdziałają
  • Odpowiedz
  • 0
@g5fjju: @Emble Dobra Panowie nie klocta sie :D Ostatecznie raczej rezygnuje z preparatu a zostane przy samym derma stemplu + strzykawy z dr cyj hair filler, po nakuwaniu wetre sobie w glowe i zobaczymy efekt. Wczesniej robilem kilka sesji w gabinecie medycznym ale sama usluga kosztuje ok 700-800 zl, zalezy od kliniki a sam preparat ok 170-200 zl / ml ;) Przynajmniej to jest u mnie sprawdzone i bezpieczne
  • Odpowiedz
  • 0
@CyCu1337 po dwóch użyciach czego?
Ogólnie nie ma co też popadać w paranoję, bo z moich obserwacji wynika że porost włosów (poprawa czy pogorszenie) wcale nie jest liniowe.
Np. możesz mieć okres że trochę ci się poprawia fryzura ale w jeden dzień jakoś dziwnie więcej włosów wypadnie.

Dlatego raczej polecam podchodzić że spokojem i oceniać efekty na przestrzeni co najmniej tygodnia jak wygląda sytuacja.
Choć zdaję sobie sprawę że na oko
  • Odpowiedz