Wpis z mikrobloga

  • 2
@hpiotrekh Problem w tym, że jak odrywasz i jestes nie wiem przykładowo w aucie to chlapie to gówno przy odrywaniu. Albo ty jesteś uwalony albo coś w aucie.
  • Odpowiedz
@Templar: mówiłem o niemarkowych produktach spod ich brandów. Chyba ostatnio jakąś lemoniadę Riviva kupiłem i nakrętka była gorsza. I tak rzuciłem tą wodą jako przykład - każdy już pewnie zdążył się natknąć na dobrą nakrętkę jak ta z Coca Coli, i na marną od czegoś innego.
  • Odpowiedz
a, ok! tak czy inaczej mało ważne - są lepsze zakrętki i są tragiczne, myślę że z czasem będzie więcej tych lepszych
  • Odpowiedz
@IntruderXXD: to nie urywaj, nie wiem przelej do szklanki albo kup sobie fartuch? Dżizas, piję masę jogurtów w podróży i jeszcze mi się nie udało nim uwalić, bo najpierw myślę a potem robię.
  • Odpowiedz
zabawny fakt jest taki, że te nakrętki nie zostały wdrożone przez UE dla UE, ale są również w UK, która od dawna do Unii nie należy, Szwajcaria, Norwegia ¯\(ツ)/¯


@FixASAPexpress: są w koncernowych produktach, nie lokalnych. Przecież taka Coca Cola nie będzie przestawiać całej linii produkcyjnej specjalnie na kilka krajów poza UE.

W Serbii np. CC ma to gówno przytwierdzane, ale lokalne napoje już nie mają bo i po co
  • Odpowiedz
@jestemjakijestem1212 to już kwestia producenta jak te dyrektywę zrealizuje. Jestem właśnie w Chorwacji i tutaj wody mają ten „łącznik” bardzo cienki i owinięty. Więc jak otworzysz wodę to korek spada na jakby nitce z 3 cm w dół. W niczym nie przeszkadza, a nawet ułatwia picie, bo nie przejmujesz się korkiem
  • Odpowiedz