Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Cześć witam,

od pewnego czasu piszę z pewną dziewczyną poznaną na #tinder. Niby całkiem spoko, spotkaliśmy się na randkę, nawet chciała, żebym wrzucił wspólne zdjęcie na relację na insta. Widać, że jej zależało. Niestety, od paru dni popełniłem błąd, który zauważyłem dopiero teraz - dość duże naciskanie na nią. Niestety, napisałem jej, że tak w sumie to teraz już z nikim innym się nie spotykam i że myślę o tym wszystkim poważnie. Naciskałem też na kolejne spotkania. Oczywiście, ona zaczęła się oddalać. Teraz jednak, ja zacząłem być bardziej chłodny, stosując metodykę "push & pull" żeby zobaczyć, czy może to zadziałać. Myślicie, że nagłe przejście w bycie chłodnym może wzbudzić jej ponowne zainteresowanie? #zwiazki #redpill



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 8
  • Odpowiedz
nawet chciała, żebym wrzucił wspólne zdjęcie na relację na insta. Widać, że jej zależało.


@mirko_anonim: kurde chyba stary ze mnie zgred, ale mnie to strasznie rozbawiło xD
  • Odpowiedz
@mirko_anonim huya tam naciskałeś. Dorośli ludzie tak się zachowują że nie tracą czasu na pisanie z 10 cioma. Ty jesteś normalny to ona jest yebnieta (jak większość kobiet obecnie) Nie słuchaj ze czegoś było za dużo, że za szybko. Bo to zwykłe pieprzenie.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Brzmisz jak ofiara środowiska kołczów podrywu. Lepiej zrobisz jak pozostaniesz wierny swoim przekonaniom i podejściu. Nie myśl o żadnej metodyce push and pull xd, tylko, że zdystansujesz się i poczekasz na rozwój sytuacji. Aczkolwiek prosi się tutaj aż o mema "meanwhile the girl you like"
  • Odpowiedz
@jazdaniebieski2023: jak już sam się zreflektował, że za bardzo naciskał to znaczy że naprawdę tak było. Może nie masz świadomości jak faceci potrafią truć dupę, pisać non stop, nie dawać nawet chwili wytchnienia i prawie że żebrać o kolejne spotkanie. I też często ci normalni, a nie jakieś ostatnie przegrywy. To jest swoją drogą jeden z najlepszych sposobów żeby całkowicie zrazić do siebie dziewczynę, która na początku była szczerze zainteresowana.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Uważam, że popełniłeś jakieś błędy z tym naciskaniem (i warto wyciągnąć wnioski na przyszłość), ale jeżeli byłaby zainteresowana, nie wpłynęło to jakoś bardzo negatywnie. To żebyś teraz trochę się cofnął nie nazwałbym pushem&pullem, tylko jak przeinwestowałeś, wato zrobić krocze w tył również. Ogólnie uważam, że to typowa dziewczyna z Tindera, która szuka niewiadomo czego, nie chcąc się zatrzymać na jednym konkretnym, z którym nawet spoko to wyglądało, bo gdzieś
  • Odpowiedz