Wpis z mikrobloga

Po kilku latach widziałem ją na FB i kulka, na oko 75/85kg przy 160cm XD


@NdFeB: To jedna taka z mojej podbazy. Dziś dwa razy taka jak ja, a ja do najszczuplejszych się nie zaliczam xD
  • Odpowiedz
@magic_johnson: ja akurat regularnie chodzę siłownię, nawet mi się 6-pak zarysował
To ,że mam slaby ryj na co nie mam wpływu nie znaczy ,że miałbym się godzić być z leniwa baba - obrzydzaja mnie grubaski i na samą myśl o seksie mam odruch wymiotny
  • Odpowiedz
@magic_johnson: A gdzie ja twierdzę, że mężczyźni niech sobie będą grubi? 9 mln jest otyłych i powinno z tą otyłością walczyć, a nie tylko się zmagać. Mi się udało z granicy otyłości wrócić na BMI 25 i wiem jak łatwo jest tyć, a jak trudno chudnąć. Na otyłość powinniśmy patrzeć jak na palenie papierosów. To też uzależnienie i wcale nie dużo bardziej szkodliwe, tylko w tym gorsze, że papierosy trują
  • Odpowiedz
@Maxior99: no ale do kogo masz pretensje?
@Shuwaks: good for you. Ale jak to się ma do tego, co jest w puli randkowej i że ta pula wygląda analogicznie dla kobiet? Po prostu jesteśmy takim społeczeństwem i polackich cech nie wygumkujecie nagle.
  • Odpowiedz
@magic_johnson:
Ma to się do tego tak, że nadal większość ludzi w Polsce nie jest otyłych, a kobiet nie ma nadwagi, więc nie ma co mówić, że bycie grubym jest normalne.
Niestety mamy trend przyrostu masy, dlatego uważam, że to szczupłość powinno się promować.
  • Odpowiedz