Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Moja rozowa strasznie sie spasla. Jak ja poznalem rok temu, no to byla juz delikatnie zaokrąglona, ale w granicach mojego dobrego smaku. No i po tym roku ze mna juz przesadzila. Nie wiem jak ja mam jej to powiedziec, ale jezeli nic sie nie zmieni z jej wygladem to sie pozegnamy. Zwlaszcza ze ja jestem bardzo aktywny sportowo, probowalem ja nawet wkrecic na silownie kiedys. Ale pochodzila 2 razy i stwierdzila ze sie nie nadaje xd Nie wiem jak to zakomunikowac, bo mowiac wprost moze byc chyba zbyt ostro.
#kiciochpyta #dieta #rozowepaski #zwiazki



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: Moim zdaniem należy powiedzieć wprost bez owijania w bawełnę. To znaczy nie mówić jej, że jest grubą świnią ale zrobiła się zbyt okrągła jak na twój gust.
  • Odpowiedz
Dawanie przyjemności ustami przez 15 minut pozwoli spalić tyle kalorii, ile zawiera lampka wina. If you know ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mirko_anonim powiedz wprost że od pewnego czasu zauważyłeś u niej wzrost wagi i że może powinna coś z tym zrobić. Jak nie siłownia to może chociaż spacery czy marszobiegi. Ja osobiście nienawidzę ćwiczyć więc jak mam kryzysy to robię marszobiegi na bieżni gdzie na telefonie/tablecie puszczam se serial i oglądam. Czyli to co bym robiła siedząc na kanapie to robię ruszając się.
  • Odpowiedz
@mateusz-zahorski płacz to będzie jak typ ją rzuci bo uznał ją za otyłą i zaraz zacznie się z jakąś super szczupłą spotykać. Lepiej usłyszeć wprost i móc coś zmienić niż później się domyślić o co poszło i się załamać nerwowo.
  • Odpowiedz
@onepnch to zakesy od tego czy jej zależy na jej chłopaku. Jesli jej nie zależy to nie schudnie a jak zależy to schudnie. To nie jest zmiana charakteru tylko dołożenia 2 razy w tygodniu jakieś aktywności fizycznej na godzinę. Która serio da się ogarnąć. Ja nienawidzę ćwiczyć a to robię by być szczupła bo wiem że to jest atrakcyjne dla mojego chłopa a on też ćwiczy bo wie że dla mnie
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Czyli jak nogi Ci u-------i w wypadku to ona moze sie z toba pozegnac, bo juz nie jestes identycznie atrakcyjny jak w momencie poznania? Albo jak bedzie miala 50 lat to ja juz zostawisz, no bo wiadomo, wolisz r----c 20-tki? Przypominam, ze mezczyzni umieraja zazwyczaj wczesniej wiec 90% kobiet zajmowalo sie swoimi umierajacymi, przykutymi do lozka mezami. Ja sie zastanawiam kto wami sie bedzie zajmowal na starosc (
  • Odpowiedz
powiedz wprost że od pewnego czasu zauważyłeś u niej wzrost wagi


@Kitku_Karola:

powiedz wprost że od pewnego czasu zauważyłeś u niej wzrost wagi


...i masz przesrane do końca twych dni, kobiety nie zapominają.
  • Odpowiedz