Wpis z mikrobloga

Ja bym powiedział, że już za górką. Górka była pod koniec BK2 i kilka 2 pierwsze miechy 2024. Teraz to jest kompletne zatrzymanie transakcji na rynku (spadek wolumenu transakcji). Jak się wszyscy rzucą na sprzedaż przejdziemy w fazę spadków.
  • Odpowiedz
@jurekqwerty: Jak dla mnie to takie stwierdzenie od razu skreśla go jako "eksperta". Nie ma na świecie takiego mózgu, który potrafiłby stwierdzić, czy właśnie jesteśmy na górce czy dołku. Już mądrzejsi od niego próbowali i zawsze przegrywali z indeksem.
Wszyscy są mądrzy po fakcie, wszystkim wydaje się że potrafią wyliczyć przyszłość na podstawie przeszłości, że oni czują rynek.

Eksperci dzielą się na faktycznych ekspertów, którzy przyznają że nie wiedzą gdzie
  • Odpowiedz
Ja bym powiedział, że już za górką. Górka była pod koniec BK2 i kilka 2 pierwsze miechy 2024. Teraz to jest kompletne zatrzymanie transakcji na rynku (spadek wolumenu transakcji). Jak się wszyscy rzucą na sprzedaż przejdziemy w fazę spadków.


@iamjashin: Jeśli uznamy, że bk2 i bk0 są sztucznym powstrzymywaniem cen to właściwie to górka była pod koniec 2022.
  • Odpowiedz
@jurekqwerty: trochę beka z mojej dziewczyny która kupiła mieszkanie na samej górce z 3 miesięcy temu. Ogólnie górka była tak #!$%@?, że jak się dzwoniło do kogoś z ogłoszenia to byli ludzie chętni dać 50k więcej niż w ogłoszeniu byle im sprzedać
  • Odpowiedz
@mickpl: Jak to nie ma komu.. w #!$%@? ludzi kupi. Ja kupię, potrzebuję większego mieszkania niż to co mam, tylko niech spadnie jeszcze. Skoro górka znaczy że spadnie. I jak spadnie, biere
  • Odpowiedz