Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki, stoję przed decyzją zakupu samochodu for fun, mianowicie Corvette C8. Zawsze marzyłem o sportowym aucie, ale z drugiej strony już 30+ na karku, stabilizacja życiowa, kochająca żonka i super córka więc czasami mam wrażenie że sąsiedzi będą na mnie patrzyć jak na kogoś kogo dopadł kryzys wieku średniego xD. Chociaż jeszcze 8 lat do 40 :D.

Pytanie do was, jak widzicie kogoś w sportowym aucie na drodze, to co myślicie? Ja mam zawsze zaciesz na twarzy i podziwiam auto, jakoś do głowy mi nie przychodzi że ktoś kupił auto bo ma kryzys. Ale ja to nie ogół społeczeństwa więc zastanawiam się jakie jest wasze zdanie na ten temat.

Komentarze też mile widziane.

#samochody
Ptolemeusz - Mirki i Mirabelki, stoję przed decyzją zakupu samochodu for fun, mianowi...

źródło: temp_file7958368360312351834

Pobierz

Widzisz kogoś po 30 w sportowym aucie, co myślisz?

  • Kurde, człowiek, daj się karnać! 63.7% (831)
  • Hehe, staruch kupił sobie resoraka xD 12.6% (165)
  • Uuu, kryzys wieku średniegoz współczuję 23.7% (309)

Oddanych głosów: 1305

  • 119
  • Odpowiedz
@Ptolemeusz: Że wygrał w życie. Jak jeszcze nowe to już w ogóle, bo przystanek z importu byle debil może kupić, a taka nowa ferrarka 1,2 bańki, tyle że to koszt samego auta, potem przeglądy etc.
Trzeba mieć kilkadziesiąt k kasy na zachcianki miesięcznie, żeby sobie takie rzeczy sprawić, więc cieszę się, że ktoś ma.
  • Odpowiedz
@Ptolemeusz: o kryzysie wieku średniego #!$%@?ą ludzie, którzy mają bul zadu o to, że facet doszedł do momentu w którym jest na tyle niezależny finansowo, że może sobie kupić zabawkę o jakiej marzył całe życie

Cze iej kobiety, ale od faceta zazdrosnego też to usłyszysz.

A niektórzy tak nawet mówią jak fryzurę zmienisz po 35 roku życia. Daj spokój
  • Odpowiedz
  • 2
@Ptolemeusz

sąsiedzi będą na mnie patrzyć jak na kogoś kogo dopadł kryzys wieku średniego xD. Chociaż jeszcze 8 lat do 40 :D.


1. Jeśli średnia długość życia w Polsce to 73 lata dla faceta to, już teoretycznie jest wiek średni XD
  • Odpowiedz
@Ptolemeusz: Kupuj, ja jak skończy mi się leasing na obecny rodzinny samochód to kupuje coś sportowego, ale z funkcją daily. Najprawdopodobniej Panie na nowego Mustanga Dark Horse chyba, że w dwa lata wyjdzie coś bardziej ciekawego. Nie przejmuj się co myślą o Tobie inni :)
  • Odpowiedz
@piotrow: no niezbyt, być milionerem to znaczy nie wydać miliona. Ta kasa może generować odsetki, a w dłuższym okresie czasu wykorzystać potęgę procentu składanego. Sztuką nie jest #!$%@? wypłatę na leasing a zbudować majątek.
  • Odpowiedz
@piotrow: jaka aktualnie polityka rabatowa w Porsche? też myślę o 911 ale pytanie co da się wyszarpać :) jak kupowałem audi kilka lat temu to chyba 28% od ceny cennikowej miałem taniej i to przy aucie pod zamówienie...ale te czasy to już chyba minęły?
  • Odpowiedz
@Ptolemeusz: No offence kolego ale w takim wieku powinieneś mieć opinie obcych ludzi w dupie i robic to na co masz ochotę i spełnić swoje marzenie
  • Odpowiedz
@Ptolemeusz: nie jest śmieszne że kupujesz sobie czerwone sportowe auto w jakimkolwiek wieku, jesteś dorosły robisz co chcesz, tylko śmieszne jest że na forum pytasz ludzi o takie rzeczy XD
wieczorem, przed seksem z żoną pytasz na forum jak jej włożyć żeby było ok?
  • Odpowiedz
@Ptolemeusz ja zawsze się zastanawiam skąd miał na to pieniążki, ale nie z zawiścią tylko po prostu zainteresowaniem a raczej zastanawianiem się co ja zrobiłem źle w życiu że mnie nie stać XD
  • Odpowiedz
@Ptolemeusz: jak jedzie normalnie to mysle, ze zajebista fura. jak jedzie jak debil to mysle, ze to jakis debil


@Ptolemeusz, dokładnie tak. Ja akurat od 4 lat jeżdzę amerykańskim polonezem (mustang) z 12 roku, i w sumie nie spotkałem się z jakimś cringem. Jeżeli jeździsz jak normalny człowiek to ludzie mają w dupie, a czasami nawet zagadają, że fajny samochód.
  • Odpowiedz