Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki, stoję przed decyzją zakupu samochodu for fun, mianowicie Corvette C8. Zawsze marzyłem o sportowym aucie, ale z drugiej strony już 30+ na karku, stabilizacja życiowa, kochająca żonka i super córka więc czasami mam wrażenie że sąsiedzi będą na mnie patrzyć jak na kogoś kogo dopadł kryzys wieku średniego xD. Chociaż jeszcze 8 lat do 40 :D.

Pytanie do was, jak widzicie kogoś w sportowym aucie na drodze, to co myślicie? Ja mam zawsze zaciesz na twarzy i podziwiam auto, jakoś do głowy mi nie przychodzi że ktoś kupił auto bo ma kryzys. Ale ja to nie ogół społeczeństwa więc zastanawiam się jakie jest wasze zdanie na ten temat.

Komentarze też mile widziane.

#samochody
Ptolemeusz - Mirki i Mirabelki, stoję przed decyzją zakupu samochodu for fun, mianowi...

źródło: temp_file7958368360312351834

Pobierz

Widzisz kogoś po 30 w sportowym aucie, co myślisz?

  • Kurde, człowiek, daj się karnać! 63.6% (831)
  • Hehe, staruch kupił sobie resoraka xD 12.7% (166)
  • Uuu, kryzys wieku średniegoz współczuję 23.7% (309)

Oddanych głosów: 1306

  • 119
  • Odpowiedz
jak widzicie kogoś w sportowym aucie na drodze, to co myślicie?


@Ptolemeusz: jak jedzie normalnie to mysle, ze zajebista fura. jak jedzie jak debil to mysle, ze to jakis debil

chociaz mi sie podobają wszystkie corvety, oprocz akurat c8, bo nie wyglada jak corveta, ale jak ci sie podoba to bierz
  • Odpowiedz
@Ptolemeusz: sportowy jak sportowy, sam bym chciał mieć przez chwilę, tylko to się za bardzo nie nadaje nawet jako trzeci samochód, tylko trzeba używać jako czwarty - wyciągasz kiedy chcesz tylko pojeździć a nie jechać z miejsca na miejsce.
  • Odpowiedz
  • 3
@LubieSzaszylkiZLublina możliwe, nie wiem, ale gdyby tak to traktować to kryzys wieku średniego miałem już od dzieciństwa, bo jakbym miał wtedy na to kasę to też bym kupił. Teraz po prostu człowiek starszy i go dopadają wątpliwości :D
  • Odpowiedz
Pytanie do was, jak widzicie kogoś w sportowym aucie na drodze, to co myślicie? Ja mam zawsze zaciesz na twarzy i podziwiam auto, jakoś do głowy mi nie przychodzi że ktoś kupił auto bo ma kryzys.


@Ptolemeusz: Zawsze? Sorry, ale pracujesz w zawodzie: syn? Czynników jest kilka.
Oczywiście sam samochód: co innego Corvette, co innego BMW M4 Competition, co innego Mustang, co innego Lexus LC, co innego Dodge Charger SRT
  • Odpowiedz
  • 3
@Tja88 gdybym miał zawód syn to takim autem już dawno bym jeździł. Z żoną poznałem się na pierwszym roku studiów i to czasami ja musiałem od niej kasę pożyczać bo nie starczało mi do końca miesiąca. Wszystkiego w życiu dorobiłem się sam ;) Napisałem w komentarzu, że auto bardziej na tor chce kupić. Jak mi się znudzi to po prostu sprzedam z lekką strata. I nie, nie jestem wieśniakiem chociaż moje
  • Odpowiedz
@Ptolemeusz: ja sobie myślę, że ktoś tam ma kompleksy, a ludzie oglądające sie za podobnymi autami to chyba częściej mają w głowie "co za debil tak pierdzi" niż "ale bym sie karnął"
  • Odpowiedz
@Ptolemeusz: ja wybieram czwartą opcję ankiety: "Zajebista fura!" :)
Sraj na to co myślą inni, bo to Twoje życie. Jest tak jak piszesz - faceci mają kryzys wieku średniego całe życie, tylko nie zawsze ich na ten kryzys stać. Jak Cię stać, bierz i się nie zastanawiaj. Spełniaj marzenia póki możesz :)
P.S. Mając 44 lata odebrałem z salonu 911 i w dupie mam co inni myślą.
  • Odpowiedz