Wpis z mikrobloga

ale podobno my się malujemy i chcemy ładnie wyglądać dla siebie.


@WielkiNos: Najwidoczniej ci normalni byli do tej pory w błędzie. Dziewczyny nie malują się dla siebie, a dla pieniędzy pracodawcy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@WielkiNos: mogła skończyć na tym dużym napisie i miałaby 100% racji. No chyba że pracuje w jakimś miejscu, w którym pracodawca wprost wymaga makijażu (w sumie znając januszy biznesu, nie zdziwiłbym się, gdyby takie istniały), to wtedy z tym małym napisem też ma rację.

Makijaż to głupota.
  • Odpowiedz
ń bo nie licząc spiermiarzy to pewnie większość facetów ma w nosie czy loszka w robocie ma makijaż czy nie ma


@SpaceMonkey: i jeszcze nie licząc wykopków którzy emocjonują się szerokością spodni dzisiejszych Julek i #!$%@? się że nie noszą biodrówek i narzekają że obecna moda jest "za mało kobieca" xD
Nieraz w gorących można spotkać te #!$%@?
  • Odpowiedz
@SpaceMonkey: ja np nie jestem w stanie przekonać swojej żony, że świat się nie zawali jak wyjdzie na dwór bez makijażu.
Obojętnie czy po bułki do piekarni, na spacer z psem czy wyrzucić śmieci - musi być #!$%@? bo inaczej nie wyjdzie
  • Odpowiedz
@WielkiNos: teraz serio, który pracodawca na umowie o pracę ma to że pracowniczka ma się umalować? xD OK, może regulamin wewnętrzny reguluje że w kontakcie z klientem trzeba wyglądać schludnie, czysto itd...tylko czy brak makijażu to wyklucza? xDDDD Wiele kobiet narzuca sobie normy społeczne, które albo same sobie narzuciły, wyniosły z domu, albo podpatrzyły w kulturze, what a shame xD

btw. dla mnie większosć kobiet wygląda ładniej i naturalnie bez
  • Odpowiedz
@WielkiNos A gdzie tu niby widzisz tą chęć otrzymania zapłaty za malowanie? Raczej w drugą stronę nie chce się malować do roboty i tyle. Nie chcw to nie i tyle.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Może ja też przestanę się myć czesać i mordę golić. W końcu mi za to tez nie płacą Oh wait jak każdy mający więcej niż 2 szare komórki człowiek robię to dla siebie.
W tym tempie zaraz Julki będą chciały pieniędzy za POTĘŻNY wysiłek podtarcia dupy po sraniu bo przecież można chodzić z gównem przyklejonym do dupy.
  • Odpowiedz