Wpis z mikrobloga

@WielkiNos: może jeszcze pracodawca powinien płacić za mycie zębów przed pracą, no i w ogóle higienę. I za jedzenie. Przecież kanapki do pracy kosztują, zrobienie ich zabiera czas.
  • Odpowiedz
no jednak trochę racja, jeśli praca wymaga kontaktu z klientem i wyglądania w odpowiedni sposób


@RozowaZielonka: To na takie stanowiska nie powinny pchać się raszple, które dobrze wyglądają dopiero z toną tapety na mordzie. Trzeba było pójść na rozmowę bez makijażu, odpaść i poszukać innej.
  • Odpowiedz
Jaka praca wymaga malowania się oprocz pracy w burdelu?


@stachuprzytelefonie: Stewardesy nie tyle muszą się malować, co w wielu liniach muszą wyglądać top (tak, wiem, są wyjątki). Problem julek polega na tym, że pracę dostały, bo na rozmowę poszły odpicowane, bo bez makijażu wyglądają słabo. I są leniwe.

Poza tym: czy właściciele klubów nocnych opłacają swoim bramkarzom karnety na siłownię i sterydy? Śmiem twierdzić, że nie. Rozwiązanie jest proste: nie
  • Odpowiedz
te urojenie w komentarzach że faceci tego oczekują i krytykują brak makijażu xD


@SpaceMonkey: Plot twist - to przeważnie inne kobiety zauważają i co najważniejsze komentują brak makijażu wśród innych kobiet xD

Zresztą tak samo jak wszystkie inne kompleksy względem wyglądu. Jakoś nie widziałem nigdy facetów którzy zwracali komuś uwagę że ma #!$%@? nie powiększone usta czy brak makeupu, za to widziałem sporo lasek które lubi sobie pokomentować na głos
  • Odpowiedz
  • 0
Jakoś nie widziałem nigdy facetów którzy zwracali komuś uwagę że ma ku&wa nie powiększone usta czy brak makeupu


@KochanekAdmina yyy to chyba nigdy nie byłeś na twitterze. To właśnie faceci ze spranymi insta filtrami łbami wytykają kobietom najdrobniejsze niedoskonałości.
  • Odpowiedz
@RozowaZielonka: Spoko, ale niech wtedy nie przychodzi na rozmowę o pracę wymalowana też, bo w takim razie będzie to najzwyczajniej w świecie oszustwo w procesie rekrutacji. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz