Wpis z mikrobloga

@WielkiNos: w takiej pracy też nie widzę sensu (σ ͜ʖσ)
Malowanie twarzy jako wynalazek ludów pierwotnych, stosowany do dziś przez prymitywne pleniona powinien zostać świadomie porzucony przez cywilizowane społeczeństwo.
  • Odpowiedz
  • 53
@WielkiNos no i niech się nie maluje, do pracy idzie pracować a nie szukać #!$%@? do dupy. No chyba że jednak liczy na to drugie to już jej sprawa a nie pracodawcy
  • Odpowiedz
@WielkiNos: te urojenie w komentarzach że faceci tego oczekują i krytykują brak makijażu xD Nie ma ja kto życie w bance urojeń bo nie licząc spiermiarzy to pewnie większość facetów ma w nosie czy loszka w robocie ma makijaż czy nie ma
  • Odpowiedz
@WielkiNos: jakim trzeba być zapatrzonym w siebie babskim bucem, żeby myśleć, że kogoś obchodzi jej nieumalowana lub umalowana gęba. Mam nadzieję, że zobaczy ten wysryw jej pracodawca i wypierd@li z roboty roszczeniowego dzbana przy najbliższej okazji
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Argument może trochę słaby. Ale tak w sumie, jeżeli jej się nie chcę to po co ma się malować?

Zresztą i tak co druga lepiej wygląda bez makijażu.
  • Odpowiedz
@BigDaddyy: ? Nie rozumiem. Nie ma racji? Jak ktoś chce niech się maluje, jak nie to nie. Mi się to wydaje logiczne i proste. Jeśli częścią parcy Pani Julii jest wyglądanie i pracodawca chce żeby się umalowała, to powinna mieć za to płacone
  • Odpowiedz