Wpis z mikrobloga

yyy to chyba nigdy nie byłeś na twitterze. To właśnie faceci ze spranymi insta filtrami łbami wytykają kobietom najdrobniejsze niedoskonałości.


@WielkiNos: twitter to jest medium gdzie faceci którzy zawsze byli uciszani na wszystkich platofrmach mogą wylać swoje frustracje i to anonimowo. Wejdź na cywilizowane social media jak instagram i poczytaj co się dzieje w komentarzach i kto jest prowodyrem obelg w stronę kobiet.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Ta, najlepiej niech godziny pracy zaczynaja sie w momencie gdy zadzwoni budzik, a koncza w momencie gdy otworze piwo. Albo i nie, czas picia piwa tez powinien byc platny bo pijesz zeby sie zrelaksowac po ciezkim dniu w pracy. I za sobote tez niech placa bo przez to ze w tygodniu jestes zmeczony i nie masz sily sprzatac po sobie to cala sobote musisz sprzatac. A i za niedziele,
  • Odpowiedz
no jednak trochę racja, jeśli praca wymaga kontaktu z klientem i wyglądania w odpowiedni sposób


@RozowaZielonka: Idąc tym tokiem myślenia pracodawca zatrudniając mnie w biurze powinien dopłacać za pól godziny ubierania się i brania prysznica.

Skoro wymaga ode mnie nie śmierdzenia i przychodzenia w ciuchach to jego sprawa
  • Odpowiedz
@WielkiNos: szydzicie ale to ze to ląduje na samym szczycie gorących tylko pokazuje że macie problemy życiowe na tym samym poziomie co ta laska
  • Odpowiedz
  • 0
@WielkiNos @Cadfael: Może płacą, tylko nie powiedzieli, że to między innymi za wygląd, bo teraz każda różnica poza intelektualno-manualną urasta do rangi dyskryminacji i czystego zła. Jasne, czasem wygląd ma drugorzędne znaczenie i pracodawca jest po prostu niedojrzałym #!$%@?, ale próba regulowania tego przepisami kończy się właśnie tym, że wygląd stanowi "ukrytą wartość" kwalifikacji.
Poza tym trochę paradoksalnie wolałbym, żeby buce czuli się bezpiecznie z ujawnianiem swojego prawdziwego charakteru.
  • Odpowiedz
@WielkiNos przecież nikt jej nie każe się malować. Jak nie widzi sensu, to niech się nie maluje i po problemie.

Chociaż problem się zacznie, kiedy zobaczy umalowaną i lepiej wyglądającą koleżankę xD
  • Odpowiedz
Wykopki: nikt od kobiet nie wymaga makijażu, to urojenia.
Też wykopki: no to jak kobieta się może nie malować, to ja będę chodził obsrany i śmierdzący!!11

Porównywanie tapety do umycia dupy po sraniu, no faktycznie nikt od kobiet nie wymaga makijażu i nie traktuje tego jako oczywistości i podstawy dbania o siebie. Typowi upośledzeni hipokryci.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: O ile pierwsza część tej wypowiedzi ma sens, bo duża część kobiet/dziewczyn wcale nie potrzebuje malować się do pracy i jest to jedynie ich fanaberia zwłaszcza obecnie w latem tak, że życie kobiety jest cięższe od życia mężczyzny ''bo kobiety muszą się malować'' to ja chyba mniej więcej od 1 klasy gimnazjum regularnie słyszę od jakichś tępych cip w pakcie z tym, że kobiety mają niesamowicie ciężko bo noszą
  • Odpowiedz
no jednak trochę racja, jeśli praca wymaga kontaktu z klientem i wyglądania w odpowiedni sposób

Kończy się eldorado januszy i innych wyzyskiwaczy xd


@RozowaZielonka: Problem jest taki, że większość kobiet nie idąc do pracy też się maluje dokładnie w taki sam sposób.
  • Odpowiedz