Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 141
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@WielkiNos: pierwsze zgoda, drugie takie samo odklejenie jak to pierwsze. No i obrazek oczywix pod tezę, że homosie źli, w przypadku katoli można brać zdjęcia z ukrzyżowań na Filipinach a homosi paradę równości z WWA. Kto wtedy wypada gorzej? xD
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Wiesz, uczestniczenie dzieci w takim procederze to już podchodzi pod pranie mózgu, bo to jest urabianie młodych pod mindset religijny, ogólnie takie dzieci nie posiadają jeszcze możliwości wyboru, więc to powinno już wystarczyć żeby to krytykować.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Na dolnym obrazku ludzie czują się wolni. Robią co chcą, przeszkadza im ubranie, to zdejmują. Sam wielokrotnie byłem na plaży nudystów i bardzo mi się podoba ten vibe, że ludzkie ciało to nie jest coś co kogokolwiek obraża/bulwersuje. Na górnym obrazku, mamy pranie mózgu dzieci, kult namalowanego obrazka z bożkiem (o ile się nie mylę to jest czerwcowa procesja). O ile pokazywanie ludziom, że ludzkie ciało to coś normalnego
  • Odpowiedz
@WielkiNos: no ale z ambony na paradzie topgej nie ubolewa, że tak mało dzieci jest i nie nakłania na większe uczestnictwo tych najmłodszych, ani nie nakazuje im wychowania w tej ideologii. W KK jest to na porządku dziennym. Na parady nikt mnie siłą nie ciągnął, do kościoła a i owszem. LGBT nie prała umysłu mojej matce, że moja obojętność co do tychże struktur i niechęć uczestniczenia w sekcie wydaje ją
  • Odpowiedz