Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@patykiem_pisane: fajnie że wybrałeś odegranie "teatralne" ukrzyżowania i koniec gejowskiego peletonu a nie jego początek, obie grupy są tak samo jebnięte, tamvi wierzą w czary a wy nawet nie znacie pojęcia płvi, czego ona się tyczy, dlaczego jest niezmienialna, że nieprawidłowości w niższych cechach płciowych to zaburzenie a nie jakiś gender, i że pociąg płciowy to nieodłączny mechanizm rozmnażania a nie tak jak wy sprowadzacie wszystko do ruchania i ostre
  • Odpowiedz
@damch Wybrałem sobie wybrane rzeczy tak jak autorka wpisu, fajnie że to zauważyłeś masz kamień kapitanie oczywisty.
Czy o ile grupy są jebnieta? W sumie nie mam nic do katolików tak samo do lgbt dopóki jedni nie zabraniają mi robić zakupów bo tak każe im religia a drudzy za używanie złych zaimków. Tak samo póki nikt mnie nie ściga za obrazę uczuć religijnych czy nowe nienawiści to niech sobie żyją.
Ale
  • Odpowiedz
@patykiem_pisane: Typie, ale wiesz że w profilu widać jak zaciętym lewakiem jesteś, nawet te brednie o gender i tym że jak się czuje się babą to znaczy że jest babą. Właśnie dlatego nikt nie lubi tej ideologi bo gromadzi ludzi bez honoru i wiedzy walących jak ty tutaj fikołka byleby pod narracje udawać że nie jesteś ostro w jednej z tych grup i że nie głosiłeś ich pseudonaukowych bredni.
  • Odpowiedz
@damch A co lewackiego jest w moim profilu. Równie dobrze nogę napisać że po dwóch komentarzach jestem zatwardziałą prawicowa konserwa a nie panem neutralnym i dlatego nikt was nie lubi, bo chodź LGBT coraz bardziej wchodzi w życie ludzi to ciągle wy na pierwszym miejscu wlazicie w życie innym ludziom czyli katole jak ty. Widzisz też tak umiem cwaniaczku xD
  • Odpowiedz
@patykiem_pisane: ale oczywiście że mam mocno prawicowe poglądy i przy tym jestem ateistą a twój profil ma regularne akcje obronne i fikołki na rzecz lewactwa lub ataki na prawactwo lub katoli.
  • Odpowiedz
@damch

ale oczywiście że mam mocno prawicowe poglądy i przy tym jestem ateistą a twój profil ma regularne akcje obronne i fikołki na rzecz lewactwa lub ataki na prawactwo lub katoli.


I widzisz misiu można być prawakiem i ateista, tak też mozna.byc lewakiem i nie byc LGBT.
Ale idąc twoim tokiem myślenia, twój profil to ataki na lewactwo więc nie możesz nie być katolem i co teraz cwaniaczku?
  • Odpowiedz
@patykiem_pisane: Ale ty i jesteś lewakiem i nieraz broniłeś zboczeń lgbt, tak jak np tu starając się dobrać jak najbardziej oderwane od rzeczywistości zdjęcie ich przemarszu umieszczając tylko tych co idą z tyłu a nie czoło zawierające tych co go organizowali, jak nie umiesz robić fikołków to ich nie rób bo se kark skręcisz, no chyba że lubisz się błaźnić i uzyskiwać efekt odwrotny przez pokazywanie takiego krętactwa, braku konsekwencji
  • Odpowiedz
@damch

Ale ty i jesteś lewakiem i nieraz broniłeś zboczeń lgbt, tak jak np tu starając się dobrać jak najbardziej oderwane od rzeczywistości zdjęcie ich przemarszu umieszczając tylko tych co idą z tyłu a nie czoło zawierające tych co go organizowali, jak nie umiesz robić fikołków to ich nie rób bo se kark skręcisz, no chyba że lubisz się błaźnić i uzyskiwać efekt odwrotny przez pokazywanie takiego krętactwa, braku konsekwencji i
  • Odpowiedz
Możesz wskazać gdzie niby broniłem katoli? Bo z tego co kojarzę to zaplusowałem wszystkich co twierdzili że to takie samo #!$%@?, ty zaś doborem broniłeś lgbt więc jesteście tak samo #!$%@?.
  • Odpowiedz
@damch

Możesz wskazać gdzie niby broniłem katoli? Bo z tego co kojarzę to zaplusowałem wszystkich co twierdzili że to takie samo #!$%@?, ty zaś doborem broniłeś lgbt więc jesteście tak samo


Typie ale wołaj mnie jak do mnie piszesz xD Co już lamusie tchorzysz? Liczysz że ci odpuszczę? Nic z tego.
  • Odpowiedz
możesz.wskazac co jest nie tak w zdjęciu kto wrzucilem?


@patykiem_pisane: Dobrze wiesz co jest nie tak, specjalne dobranie by pokazać że tam niby to tak wygląda i nie ma nic chorego i gorszącego. Jak zapytać wyszukiwarkę(inną niż google z wiadomyvh przycxyn) o marsz lgbt to wyraźnie widać że to typ zdjęcia należący do marginesu statystycznego. A co to przypadkowego niezawołania to nie wiem co by to miało dać w takim
  • Odpowiedz
@damch

Dobrze wiesz co jest nie tak, specjalne dobranie by pokazać że tam niby to tak wygląda i nie ma nic chorego i gorszącego. Jak zapytać wyszukiwarkę(inną niż google z wiadomyvh przycxyn) o marsz lgbt to wyraźnie widać że to typ zdjęcia należący do marginesu statystycznego.


Masz teraz Karolu szansę. Wpisz w goodlach marsz równości Lublin i co tam było gorszącego, może uda ci się mnie przekonać że się myliłem, dawaj(
  • Odpowiedz
@patykiem_pisane: To że w Polsce im prawo zabrania kontrowersyjnych zachowań i elementów nie zmienia faktu że to cyrk którego trzeba wymazać bo widać co #!$%@?ą tam gdzie mają więcej luzu. Ty dalej nieudolnie manipulujesz. Najgorsze w tym jest to że wynaturzenia nazywają normalnością, natura, nauka i ewolucja jest przeciwko temu. A tak im #!$%@? jak się ich za mordę przepisami nie trzyma. I pozatym komentarz wyżej coś wspominałem o google
damch - @patykiem_pisane: To że w Polsce im prawo zabrania kontrowersyjnych zachowań ...
  • Odpowiedz
@damch

To że w Polsce im prawo zabrania kontrowersyjnych zachowań i elementów nie zmienia faktu że to cyrk którego trzeba wymazać bo widać co #!$%@?ą tam gdzie mają więcej luzu. Ty dalej nieudolnie manipulujesz


Póki co to ty nieudolnie manipulujesz. Twierdziles że.na.marszu równości w Lublinie czy tam Warszawie nie pamiętam już były jakieś obrzydlistwa jak na zdjęciu autorki tego wpisu i nie potrafisz tego prawiczku udowodnić, więc jesteś KŁAMCĄ I MANIPULANTEM czyli tym o co mnie oskarżasz xD
  • Odpowiedz
@patykiem_pisane: A tak w ogóle to po co robią te marsze? Najwidoczniej lubią prowokować i zrażać do siebie innych, LGBT to gówno sprawiające że ludzie stają się #!$%@? na tych, których samozwańczo oni rrprezentują, lewaki swoim zachowaniem wywołują najwięcej homofobi i radizmu, zresztą to zwykli faszyści zwalczacze równości bo przy każdej okazji wplatają kolor, płeć czy wyznanie. Ludziom homoseksualizm i kolor skóry bardzo żadko przeszkadzał dopuki ten cyrk nie wylazł
  • Odpowiedz
Twierdziles że.na.marszu równości w Lublinie czy tam Warszawie nie pamiętam już były jakieś obrzydlistwa


@patykiem_pisane: Na #!$%@? pajacujesz i kłamiesz, zacytuj gdzie tak twierdziłem, ot typowy lewus- kłamca i manipulator.
  • Odpowiedz
@damch >tak jak np tu starając się dobrać jak najbardziej oderwane od rzeczywistości zdjęcie ich przemarszu umieszczając tylko tych co idą z tyłu a nie czoło zawierające tych co go organizowali,

Masz jeden zwój mózgowy więcej od kury, jeśli już nie pamiętasz co pisałeś.
  • Odpowiedz