Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@WielkiNos czemu katolicy traktują nagość jako coś zdrożnego? Tak nas stworzył Bóg w którego wierzycie. Gdyby Bóg chciał żebyśmy się zakrywali, to by stworzył nas w ubraniach. Może ubranie to obraza dla Boga, stworzył cudowne dzieło jakim jest człowiek, a my to zakrywamy. Pomysł sobie że tworzysz dzieło sztuki, a przychodzi jakaś stara baba i zakrywa je całe kocem. Bogu jest smutno...
  • Odpowiedz
@WielkiNos Ciule mi kwiatki z ogródka kradną, tylko same łodygi zostają a matka całe dnie w tym ogródku siedzi, w tym roku się tak wydałem na tych katolików, tak grube przekleństwa szły, że babie aż łzy zaczęły do oczy napływać. Nie kradnij a niszczą ogródek, aż mi się ciśnienie znowu podniosło.
  • Odpowiedz
@WielkiNos No masz rację. Religia i orientacja to to samo. A jak ktoś jest gejem katolikiem to już pewno w ogóle się w głowie nie mieści xd No ale w sumie co się spodziewać po kobicie co życie na wykopie spędza patrząc po aktywności.
  • Odpowiedz
nie, ateistką.


@WielkiNos: bez sensu, w takim razie czemu popierasz katolicki zamordyzm? W szczycie panowania katolstwa za ateizm była kara śmierci (vide Kazimierz Łyszczyński).
Skoro nie wyznajesz katolickiej moralności to czemu chcesz batożyć gejów? Z jakiego powodu uważasz homoseksualizm za zły skoro nie podpierasz tego religią?
  • Odpowiedz
Katolstwo to tysiące lat niewolnictwa, ciemnoty umysłowej i krycia pedofilii, ale wiadomo, że dzieci z kwiatkami lepiej pasują do retoryki prawaka :)

@ShmoodeX: Lewactwo to tysiące lat kłamania o katolikach, ale wiadomo, że kłamanie o niewolnictwie, ciemnocie umysłowej i kryciu pedofilii lepiej pasują do retoryki lewaka :)
  • Odpowiedz
@ibilon: Ale gdzie tu kłamstwo? Niewolnictwo jest traktowane w lekki sposób w biblii. Uciskanie czarnych było jeszcze w 19 wieku usprawiedliwiane przez anegdotę o Chamie, synu Noego. Krycie pedofilii w kościele już przestali wypierać nawet najgorliwsi katole, a ciemnotę umysłową udowodniłeś właśnie ty :)
  • Odpowiedz
Ale gdzie tu kłamstwo? Niewolnictwo jest traktowane w lekki sposób w biblii. Uciskanie czarnych było jeszcze w 19 wieku usprawiedliwiane przez anegdotę o Chamie, synu Noego.

@ShmoodeX: Zapomniałeś dodać, że przez Żydów i że ponad 90% handlarzy niewolników stanowili Żydzi. Nowy Testament mówi wprost o równości niewolników i wolnych ludzi, i to właśnie Kościół Katolicki przyczynił się do obalenia niewolnictwa już w czasach starożytnych. Od tego czasu katolicy nie mieli niewolników, a już na pewno nie w 19 wieku.
A zanim tu wyskoczysz z "A- A- A KATOLICY POLOWALI NA INDIAN", uprzedzę ciebie i tobie wytłumaczę, bo ewidentnie wiedzą nie grzeszysz, nie odróżniając Żydów powołujących się na Stary Testament od Katolików, Amerykę Północną kolonizowali protestanci i to oni też później kupowali od Żydów tych wspomnianych przez ciebie czarnych. To taki odłam chrześcijaństwa, który, tak jak ty zresztą, nienawidzi katolików i uważa, że Kościół to zło, ciemnota umysłowa itd. Protestanci mają tyle wspólnego z katolikami, co wyborcy PO z Polakami. Największym osiągnięciem protestantów, oprócz licznych ludobójstw i innych zbrodni przeciwko ludzkości, było przeprowadzenie ogromnej akcji propagandowej zaraz po wynalezieniu druku, którego użyli do rozpowszechniania pełnych kłamstw ulotek i książek oczerniających Kościół Katolickich. Akcja ta była tak skuteczna, że wiele z tych kłamstw jest powtarzanych do dziś i dużo osób, z pewnością i ty, uznaje je za absolutną prawdę ukrywaną przez Kościół, jak na przykład mit o Świętej Inkwizycji palącej na stosach czarownice, albo o Kościele hamującym postęp nauki.

Krycie pedofilii w kościele już przestali wypierać nawet najgorliwsi katole, a ciemnotę umysłową udowodniłeś właśnie ty :)

"Najgorliwsi katole", tacy jak Hołownia i Terlikowski? Zwracam uwagę na twoją hipokryzję w oskarżaniu o krycie pedofilii w znalezisku przedstawiającym "człowieków LBGT" maszerujących nago ulicą na oczach dzieci. Przypomnij mi statystyki, jaką "orientację seksualną" wyznaje
  • Odpowiedz
@Mr_A

@WielkiNos: obie strony siebie warte


@Mr_A lubię pozytywnie patrzeć na świat... Nagatywow zawsze znajdziemy wiele dlatego ja wymienię kilka pozytywów które powodują, że chrześcijanizm jest wartością dla społeczeństwa:
- spajanie spoleczenstwa i wiara w walce np: o niepodległość, I i II
  • Odpowiedz
  • 0
bez sensu, w takim razie czemu popierasz katolicki zamordyzm?


@siepan bardzo proste. Widzę w nim więcej korzyści niż w lewackiej wolności i tolerancji, życiu w utopii, że wszyscy są dobrzy i fajni. Kolega wyżej wymienia plusy religii dla społeczeństwa.

Dopóki istnieje islam w moim przekonaniu nierozważnym jest zwalczanie dominującej we własnym kraju religii. Zwalczanie religii się powinno zacząć od innych religii nie od własnej jeśli już.

Bardzo lubię gejów. To normalni
  • Odpowiedz
  • 0
A jak ktoś jest gejem katolikiem to już pewno w ogóle się w głowie nie mieści xd


@OlasToMistrz jest taki gość na twitterze, który jest gejem i chyba katolikiem też, zwalcza ideologię lgbt - niebinarność i transów. Często mi się przewijają jego posty i wydaje się spoko. Ja bardzo z resztą lubię i szanuję gejów bo to dla nas kobiet najlepsi przyjaciele i mają często świetny gust czy modowy czy wnętrzarski
  • Odpowiedz
  • 0
@siepan ¯_(ツ)_/¯

Są. Np. mówienie ludziom, że seks przed ślubem to grzech i tworzenie w kobietach różnego rodzaju oporów przed bardziej urozmaiconym seksem.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: szkoda że najważniejszy jest seks a nie holokaust popełniany przez religię na dopiero kształtujących się umysłach dzieci. Ani też rozpasanie i demoralizacja kleru, wyciąganie pieniędzy, ogłupianie społeczeństwa, zmuszanie do rodzenia płodów bez mózgu, wpływanie na system prawny. Seks, to się liczy.
  • Odpowiedz