Wpis z mikrobloga

@damch

A tak w ogóle to po co robią te marsze? Najwidoczniej lubią prowokować i zrażać do siebie innych


A tak w ogole po co są marsze niepodległości albo na.boze ciało, chyba tylko po to by prowokować innych, widzisz też tak umiem xD

Prawaki to tylko faszyści i sprzedawczyki ruskich udający patriotow, dopóki siedzieli cicho nikomu patriotyzm nie przeszkadzał,.dopiero jak wychodzili na.ulive, palili domy wyrywali drzewka oto ludzie zaczęli odczuwać wstręt
  • Odpowiedz
A tak w.ogole.po.co są marsze niepodległości albo na.boze ciało, chyba tylko po to by prowokować innych, widzisz też tak umiem xD


@patykiem_pisane: chyba pierwszy raz się z tobą zgodzę, z tym że whataboutyzm nie jest usprawiedliwieniem. A marsz niepodległości to była narodowa tradycja którą niszczą radykałowie tak samo jak lewaki niszczą tolerancję i równość.
  • Odpowiedz
@damch

chyba pierwszy raz się z tobą zgodzę, z tym że whataboutyzm nie jest usprawiedliwieniem. A marsz niepodległości to była narodowa tradycja którą niszczą radykałowie tak samo jak lewaki niszczą tolerancję i równość


Dlaczego whataboutyzm nie jest usprawiedliwieniem, skoro sam go stosujesz? Co zrobiłeś jak spytałem co jest nie tak z tym zdjęciem? Nie mogłeś udowodnić co się dzieje u nas więc zacząłeś uderzać po co te marsze dzbanie xD
  • Odpowiedz
ludzie zaczęli odczuwać wstręt do narodowców


@patykiem_pisane: zgadza się, tacy sami jak lewaki, obie grupy to zjeby podszywające się pod prawicowe/lewicowe poglądy i #!$%@?ące syf kłamiąc że kogoś reprezentują.
  • Odpowiedz
@damch

zgadza się, tacy sami jak lewaki, obie grupy to zjeby podszywające się pod prawicowe/lewicowe poglądy i #!$%@?ące syf kłamiąc że kogoś reprezentują.


Oho uruchamia się symetrysta, a tak się zesrales katolu gdy napisałem na.poczatku że nie mam do nikogo uwag o ile nie #!$%@? się w życie innych, co za dzban xD
  • Odpowiedz
@damch A właśnie w pierwszych wypowiedziach #!$%@? jak typowy prawiczek o honorze, a koniec końców okazałeś się kłamcą rzucającym bezpodstawne oskarżenia. Jak to jest gdy okazało się że z naszej dwójki to ty nie masz honoru ?
  • Odpowiedz
@patykiem_pisane: A ty dalej z wataboutyzmem, tym pseudousprawiedliwieniem sam powinieneś dojść do wniosku że to jest tak samo #!$%@? i że zachowujesz się tak samo idiotycznie bo po obu stronach staravie się wymusić radykalizm przez wymuszanie propagandy skrajności w przestrzeni publicznej i ośmieszanie grup pod które się podszywacie, o cenzurze i walce o nierówność prawa nawet nie wspomne.
  • Odpowiedz
A właśnie w pierwszych wypowiedziach #!$%@? jak typowy prawiczek o honorze, a koniec końców okazałeś się kłamcą rzucającym bezpodstawne oskarżenia. Jak to jest gdy okazało się że z naszej dwójki to ty nie masz honoru ?


@patykiem_pisane: o czym ty #!$%@??
  • Odpowiedz
@patykiem_pisane: Ja ci tam wypomniałem że #!$%@? dokładnie to samo i jesteś dokładnie takim samym radykałem ale ty znowu robisz lewusowego fikołka z dodawamiem narracji i naginaniem interpretacji mimo że to co tam napisałem znaczy dokładnie do co napisałem bez żadnej nadinterpretacji.i ukrytego przekazu manipulatorze bez honoru.
  • Odpowiedz
@damch

A ty dalej z wataboutyzmem, tym pseudousprawiedliwieniem sam powinieneś dojść do wniosku że to jest tak samo #!$%@? i że zachowujesz się tak samo idiotycznie bo po obu stronach staravie się wymusić radykalizm przez wymuszanie propagandy skrajności w przestrzeni publicznej i ośmieszanie grup pod które się podszywacie, o cenzurze i walce o nierówność prawa nawet nie wspomne


Znowu rzucasz słowa na wiatr i oskarżasz innych o to co sam robisz.
  • Odpowiedz
@damch Ja ci dokładnie napisałem że jesteś taki sam prawiczku jak reszta twoich kumpli, kłamliwy, tchórzliwy i bez honoru, choć pierwszy w rzucaniu oskarżeniami na innych. Teraz jak ciebie zgboilem próbujesz odstawiać symetryste, choć gdy pisałem wcześniej że są rzeczy jakie mi.sie nie.podobaja to się zestrales dzbanie xD
  • Odpowiedz
@damch

Typie, ale wiesz że w profilu widać jak zaciętym lewakiem jesteś, nawet te brednie o gender i tym że jak się czuje się babą to znaczy że jest babą. Właśnie dlatego nikt nie lubi tej ideologi bo gromadzi ludzi bez honoru i wiedzy walących jak ty tutaj fikołka byleby pod narracje udawać że nie jesteś ostro w jednej z tych grup i że nie głosiłeś ich pseudonaukowych bredni.

Np tutaj
  • Odpowiedz
@damch:

to ich nie rób bo se kark skręcisz, no chyba że lubisz się błaźnić i uzyskiwać efekt odwrotny przez pokazywanie takiego krętactwa, braku konsekwencji i bezczelnego kłamania gdzie wystarcza minuta na weryfikację. ¯\(ツ)/¯


Tutaj zweryfikowales w.minute, to pokaż xD
  • Odpowiedz
@patykiem_pisane: Ja prawakiem nie jestem bo prawak/lewak to nie to samo co poglądy prawicowe/lewicowe. Symetryste to ty odstawiasz usprawiefliwiając jedno #!$%@? drugim, to jest symetryzm, usprawiedliwianie jednego gówna drugim a nie rozumienie tego że ani jedno ani drugie nie powinno mieć miejsca lewaku. Gdzie cytaty tego co kłamałeś że mówiłem.
  • Odpowiedz
ale oczywiście że mam mocno prawicowe poglądy


@damch:

Ja prawakiem nie jestem bo prawak/lewak to nie to samo co poglądy prawicowe/lewicowe. Symetryste to ty odstawiasz usprawiefliwiając jedno #!$%@? drugim, to jest symetryzm, usprawiedliwianie jednego gówna drugim a nie rozumienie tego że ani jedno ani drugie nie powinno mieć miejsca lewaku. Gdzie cytaty tego co kłamałeś że mówiłem.


Czekaj ale mnie oskarżyłes.katolu o bycie lewakiem choć sam uważasz że poglady nie
  • Odpowiedz
Np tutaj zarzucała że udaje że nie jestem ostro w LGBT xD


@patykiem_pisane: i miałem rację co właśnie udowodniłeś w tym wątku starając się btonić lgbt tym że jest też #!$%@? po przeciwległej stronie radykalizmu. Ideologia, to ideologia, zawsze są złe.
  • Odpowiedz