Wpis z mikrobloga

Mirasy pytanie. Pode mną wprowadziło się małżeństwo 2+2. Dzieci w wieku na oko 3-4 lat. Od rana do wieczora jest wrzask. Nie powiem trochę zaczyna być to uciążliwe. Dodam, że maja metraż taki sam jak mój czyli 45m2 xD. Bije się z myślami czy tam zejść i pogadać z nimi żeby się tymi dziećmi trochę zajęli czy po prostu olać temat bo to dzieci. Byłem już tam raz #!$%@? w drzwi ale chyba się obsrali i nie otworzyli. #dzieci #pytanie #mieszkanie
  • 128
  • Odpowiedz
i pomyśl o tych wszystkich sąsiadach co nie mogli odpocząć po pracy (a mieli do tego prawo) bo twoja ulubiona zabawka się zawieruszyła, czy też mama kazała zjeść coś na co nie miałeś ochoty.


@ipkis123: wychowywałem się w domu jednorodzinnym do jakiegoś 8 roku życia.
  • Odpowiedz
@wersalski_kasztaniQ widać po komentarzach ile nieodpowiedzialnych ludzi robi sobie dzieci i twierdzą że nic się nie da zrobić żeby uciszyć dzieci. To jest właśnie brak odpowiedniego wychowania i opieki nad dziećmi. Lepiej siedzieć w telefonie a dzieciaki niech robią co chcą.
Oczywiście że da się sprawić aby dzieci były grzeczne, albo przynajmniej żeby nie były upierdliwie głośne. Nie żaden temperament tylko brak wychowania bieżącego i we wcześniejszych latach.

To są dokładnie
  • Odpowiedz
@zmarnowany_czas: problem jest w rodzicach takich drących cały dzień ryja dzieciaków. To oni nie chcą lub nie potrafią zareagować kiedy dziecko się wydziera. Tekst „to tylko dzieci, to tylko zabawa, one się tylko bawią” to klasyka którą słuchać nie tylko od dzieciaka jaki drze japę na podwórku ale i od rodzica który sobie obok na telefonie FB ogląda. I mówię to jako ojciec trójki dzieciaków które nie wydzierały się jak
  • Odpowiedz
@SuperTimor435: incelek nie ma argumentów, incelek próbuje obrażać. Standard.

@YogiYogi: jak już wyżej pisałem, wszystko zależy od temperamentu dzieci. Niektóre są spokojne, inne będą się drzeć w czasie układania klocków, bo po prostu takie są. Cytując samego siebie z któregoś z komentarzy wyżej:

Dziecko w wieku 2, 3, 4 lat może dokładnie wiedzieć i umieć ci wyjaśnić, co jest dobre, co złe, co powinno, a czego nie powinno
  • Odpowiedz
mnie 3 lata temu wybudowali plac zabaw pod blokiem, przyzwyczaiłam się już, ale były nawet petycje od ludzi o likwidację tego placu, zbieraliśmy podpisy, nie przeszło,


@brazowooka_eS: O #!$%@?, grubo xD

Pamiętam jak za dzieciaka #!$%@? sąsiedzi ganiali nas za to, że śmiemy grać w piłkę na boisku albo bawić się na placu zabaw. Najlepiej niech dzieciaki siedzą pozamykane w domach (i drą ryje przeszkadzając założycielowi tego tematu xD), a
  • Odpowiedz