Wpis z mikrobloga

follow up do tego threada o tym ze dziewczyna po zawale serca zabloczyla mnie po tym jak spytalem jak jest w szpitalu: https://wykop.pl/wpis/76627453/znowu-cos-zle-napisalem-o-co-ona-ma-wonty-bloknela

zalozylem nowe konto na tinderze i znowu sie z nia matchowalem. nie pamietala w ogole o tym ze pisalismy wczesniej mimo ze minely tylko 3 tygodnie xd a na tinderze te same foty mam co wtedy. dopiero jak znowu przechodzilismy na instagrama to powiedzialem jej zeby mnie odblokowala tam xd. napisala ze mnie zablokowala niby przez to ze mialem 0 obserwujacych na ig (pic rel) chociaz wcale nie mam 0.

no i piszemy sobie dalej, mowila ze po tym zawale dalej jest na l4 i sie zle czuje wiec jeszcze sie z nia nie umowilem. wysylamy do siebie cat content dzisiaj, ona odpisuje ze kotki to jej milosc itp po czym kilkadziesiat pozniej przychodzi polaczenie audio od niej. odbieram i jakis chlop mowi ze ta dziewczyna ma 3 promile i nie kontaktuje i zebym przyjechal po nia. wtf xd i tak wyglada szukanie #szaramyszkadlaanonka w 2024 #ehhhhhhhhhhhhh

#przegryw #tinder #zwiazki #rozowepaski #logikarozowychpaskow #gorzkiezale #alkoholizm
SmugglerFan - follow up do tego threada o tym ze dziewczyna po zawale serca zabloczyl...

źródło: Screenshot_2024-06-28-10-59-31-81_fe657d718f12c74f5142081a66e15273

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • 0
@SmugglerFan: ale po co Ty z nią znowu piszesz po tamtej akcji, pchasz sie sam w borderke a potem będzie płacz na tagu, że p0lki to curvy, zaufaj i daj sobie spokój


@Dezyderiosh: ukrainka akurat. ja sie nie pcham tylko biore to co mi daja xd

@SmugglerFan weź sobie daj spokój z nią. Jakaś nieodpowiedzialna juleczka co nie wie co się dzieje do tego kociara. Same red
  • Odpowiedz