Aktywne Wpisy
ejenes +136
Nie sądziłem, że będę potrzebował umieścić taki wpis ale pilnie potrzebny jest psi dawca krwi DEA1 w Krakowie. Od siebie daje 1k pln właścicielowi który się zgłosi i odda krew.
Wymagania dla psiego dawcy:
Wiek: od 10 miesięcy do 7–8 lat.
Waga: minimum 25-26 kg.
Stan zdrowia: brak chorób przewlekłych, aktualne szczepienia (w tym przeciw wściekliźnie) oraz regularne odrobaczanie
Wymagania dla psiego dawcy:
Wiek: od 10 miesięcy do 7–8 lat.
Waga: minimum 25-26 kg.
Stan zdrowia: brak chorób przewlekłych, aktualne szczepienia (w tym przeciw wściekliźnie) oraz regularne odrobaczanie

fevo +23
Top użytkownicy tagu #f1 (ostatnie 30 dni)
Zakres: 2026-04-27 – 2026-05-27
Łączna liczba zebranych postów: 7099
Unikalni użytkownicy: 627
==================================================
LICZBA POSTÓW:
Zakres: 2026-04-27 – 2026-05-27
Łączna liczba zebranych postów: 7099
Unikalni użytkownicy: 627
==================================================
LICZBA POSTÓW:





Trochę głupia sytuacja, ale no cóż. Muszę się Was poradzić. Aktualnie kończę studia i już od kilku miesięcy rozglądam się za pracą i jak na złość nic przez ten czas nie mogłem znaleźć. Czy to rozmowa kwalifikacyjna poszła nie tak czy to brak odzewu. Nieważne. Do tej pory pracowałem jedynie dorywczo i podczas staży. Pomyślalem jeszcze, ze wykorzystam ten okres wakacyjny i tydzień temu kupiłem wczasy ze znajomymi. A tu dwa dni temu dzwoni do mnie rekruter, że zaprasza mnie na rozmowę kwalifikacyjną. Zgodziłem się, bo oferta mi odpowiadała i to było to czego szukałem. Dziś dostałem wiadomość, że rozmowa przebiegła pomyślnie i kolejnym etapem jest szkolenie. Warunkiem jest dostępność od zaraz. I tu jest problem. Musiałbym bym w tym przypadku najwidoczniej zrezygnować z wyjazdu a dowiedziałem się, że to się wiąże ze stratą wpłaconych pieniędzy a dużo zapłaciłem za ten wyjazd. A głupio byłoby też zrezygnować z możliwości tej pracy dla samego wyjazdu, mimo że od 5 lat nigdzie nie byłem. I teraz nie wiem czy dałoby się to jakoś dogadać czy nie ma takiej opcji? Ma być to umowa o pracę. Wyjazd miał być za 3 tygodnie a pracę zacząłbym pewnie w przeciągu tygodnia. Jakieś rady? Bo przecież nie wezmę jakiegoś wolnego w pierwszych tygodniach
#pracbaza #pytanie #zalesie
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero