Wpis z mikrobloga

Może głupie pytanie ale jak wyrobię sobie numer PKK to mogę się od razu zapisać na egzamin do wordu czy muszę najpierw zapisać się na kurs? Chcę przejść z kat. A2 na kat. A. Nie mam teorii, nie muszę mieć badań lekarskich bo są aktualne i za 10h kursu którego nie potrzebuję zawołali 1800 zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#prawojazdy #prawo #motoryzacja #motocykle
  • 9
  • Odpowiedz
@Vizley: Na A wystarczy że wyrobisz PKK i idziesz do wordu zdać jeżeli już przerobiłeś baze pytań, jak zdasz to idziesz do szkoły, nikt na A nie organizuje wykładów bo to miałeś na B
  • Odpowiedz
  • 0
@Konkol: Czyli jak wyrobię PKK i wejdę na stronę wordu i wpiszę ten numer PKK, wpiszę pesel to nie przepuści mnie do wyboru terminu egzaminu? Czy jeszcze gorzej - przepuści ale na miejscu okaże się, że nie mogę podejść do egzaminu bo nie mam ukończonego kursu? XDDD Oni jakoś to mogą stwierdzić po tym numerze PKK? A dwa to wgl #!$%@? na maksa jest to, że mam zapłacić 1800 zł
  • Odpowiedz
  • 0
@Vizley najlepiej zadzwoń do jakiejś szkoły, bo nie jestem pewna. Mnie wpisali dzisiaj numer PKK i go zwolnili i się mogłam zapisać. Ja płacę 2800 zł za A ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Konkol: Okej ale nie miałaś żadnej kategorii motocyklowej wcześniej, a ja robiłem wszystkie za wyjątkiem AM... 2 lata temu za rozszerzenie z A1 do A2 zapłaciłem 800 zł, dziś #!$%@? za rozszerzenie z A2 do A 1800 zł. I w jednym i w drugim przypadku nie miałem teorii i nie miałem lekarza, ta kwota to wyjeżdżenie 10h na placu
  • Odpowiedz
  • 0
@Vizley: To A2 samo po kilku latach powinno się zmieniać na A, bo zdajesz na takim samym motocyklu, ale chvj mordy musza zarobić xD
  • Odpowiedz