Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko191
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Stan_Zapalny

Stan_Zapalny

Dołączył 2 lata i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 633
  • Znaleziska 108
  • Mikroblog 525
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 2
thorgoth
thorgoth
1 godz. i 41 min temu
  • 25
Nie ukrywam, że najbardziej w sprawie Henrego Nowaka bawi mnie narracja konfiarzy "patrzcie co się dzieje gdy wpuszczamy migrantów".

Ciekawe czy krzykacze zauważają, że to Henry jest dzieckiem migrantów, a Sikhowie mają obywatelstwo Commonwealth od czasów Napoleona
#polityka #uk
thorgoth - Nie ukrywam, że najbardziej w sprawie Henrego Nowaka bawi mnie narracja ko...

źródło: HJ6aAf8XwAEv7oy

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stan_Zapalny
Stan_Zapalny przed chwilą via Wykop
  • 0
bawi mnie narracja konfiarzy


@thorgoth: Czyli klasyczek na tym portalu w której dominują niedoyebane mameje. Słynne ,,POLACY TEŻ GWAŁCO!!!!!!111111”
  • Odpowiedz
Anonimowy-zawiedziony
Anonimowy-zawiedziony
31.05.2026, 17:25:18
  • 557
Piękny wynik, nie dość, że patałachy dalej są patałachami i minął smutek że nie jedziemy na mundial, to jeszcze bezzębna turbohusaria dostanie wścieklizny jutro w kołchozach jak Saszki zapytają jaki był wynik xD
#mecz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stan_Zapalny
Stan_Zapalny 31.05.2026, 21:30:18 via Wykop
  • 1
@Anonimowy-zawiedziony: A wykopowa mameja twojego pokroju, maskująca tu kompleksy, będzie się do tego brandzlować XD
  • Odpowiedz
Stan_Zapalny
Stan_Zapalny 31.05.2026, 21:37:43 via Wykop
  • 2
@Anonimowy-zawiedziony: Nie będę wchodzić w dyskusje, bo się jeszcze widząc inwektywy podniecisz.
  • Odpowiedz
Stan_Zapalny
Stan_Zapalny 8 godz. i 12 min temu via Wykop
  • 0
oj jak boli oj jak boli


@Anonimowy-zawiedziony: To przestań wypinać dupsko komu popadnie.
  • Odpowiedz
Famine
Famine
25.05.2026, 04:51:55
  • 560
Coś pięknego

#krakow #referendum #bekazpo #polityka
Famine - Coś pięknego

#krakow #referendum #bekazpo #polityka

źródło: temp_file1200073019923612521

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stan_Zapalny
Stan_Zapalny 25.05.2026, 08:27:45 via Wykop
  • 1
@Famine: Do tego jeszcze zakaz startu w wybirach osób i frakcji o konserwatywnych poglądach i mamy ideał demokracji czy wolności słowa :)
  • Odpowiedz
Minieri
Minieri
06.05.2026, 19:56:34
  • 75
Ok, nie powinno być karnego po tym zagraniu Nevesa, to według przepisów nie było zagranie faul. Obecnie nie gwiżdże się przypadkowych kontaktów z ręką po zagraniu kolegi z drużyny, chyba że piłka leciała do bramki albo zaraz po tym kontakcie z ręką padnie bramka. Jest jak byk w przepisach.

What is not a handball offence in football/soccer?

A handball offence is not committed when a player:

is hit on the hand/arm by the ball
Minieri - Ok, nie powinno być karnego po tym zagraniu Nevesa, to według przepisów nie...
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stan_Zapalny
Stan_Zapalny 07.05.2026, 08:18:00 via Wykop
  • 0
@Kajet244: Drugiej żółtej dla Mendesa też nie było panie ekspercie z wielkich stadionów?

Chciałeś wyjść na fachowca, a wyszłeś na błazna.
  • Odpowiedz
Stan_Zapalny
Stan_Zapalny 07.05.2026, 08:41:36 via Wykop
  • 0
@wieslawski: I jeden fakt freethinkerom z wykopu umyka - ręka nie była naturalnie ułożona, bo kto trzyma naturalnie ręce tak wysoko?
  • Odpowiedz
SiemaWaliszKonia
SiemaWaliszKonia
06.05.2026, 21:07:01
  • 2
Bayern musiał dzisiaj grać bez swojego najlepszego zawodnika, więc nic dziwnego, że przegrali, ale co z Realem ugrał to jego xD
#mecz #realmadryt
SiemaWaliszKonia - Bayern musiał dzisiaj grać bez swojego najlepszego zawodnika, więc...

źródło: slavko

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stan_Zapalny
Stan_Zapalny 06.05.2026, 21:27:42 via Wykop
  • 0
@SiemaWaliszKonia: Z tym samym Realem, którego sędziowie chcieli nieudolnie przepchnąć do półfinału? XD
  • Odpowiedz
matty-cash
matty-cash
matty-cash
29.04.2026, 20:43:25
  • 2
#mecz dobra decyzja, nawet jakby go nie tknął to i tak z tą piłką by nic nie zrobili
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stan_Zapalny
Stan_Zapalny 29.04.2026, 21:36:40 via Wykop
  • 0
@matty-cash Faul w polu karnym = karny. A te swoje wynurzenia możesz zapakować tam gdzie twój ojciec prącie - w swoje doopsko.
  • Odpowiedz
joseone
joseone
joseone
26.04.2026, 09:56:04
  • 516
Sam łatwogang świetny chłopak, pewnie nie spodziewał się, że tak to się rozwinie. Jednak obrzydzenie co do polskich celebrytów jeszcze u mnie wzrosło. Przychodzą tam dla lansu, siedzą, robią jakieś bzdury. Ta Dorota chce mu mieszkanie rementować jakby był kimś potrzebującym. Top akcja, ale celebryci jak zawsze z rakiem, gdy przychodzi do płacenia podatków to kombinowanie jak ich unikać, a jak można się wylansować na ciężko chorych dzieciach to pierwsi #latwogang
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stan_Zapalny
Stan_Zapalny 26.04.2026, 11:46:22 via Wykop
  • 31
@stanleymorison: Jak ktoś pisze ,,Mariusz z Brighton” to od razu wiem, że mam do czynienia z upośledzonym umysłowo. XD
  • Odpowiedz
Stan_Zapalny
Stan_Zapalny 26.04.2026, 12:14:22 via Wykop
  • 7
@stanleymorison: Rozczaruje cię amebo, ale w UK byłem tylko w celach turystycznych. Pewnie sam maskujesz jakiś kompleks i na siłe próbujesz tym zainteresować innych.
  • Odpowiedz

2170

Prezes Zondacrypto od tygodnia siedzi już w Izraelu

Prezes Zondacrypto od tygodnia siedzi już w Izraelu

Przemysław Kral, szef upadającej giełdy kryptowalut Zondacrypto, od tygodnia jest już w Izraelu ustalił Onet.

DuchZoliborza
z
onet.pl
dodany: 24.04.2026, 04:44:24
  • 295
  • #
    polska
  • #
    zonda
  • #
    bitcoin
  • #
    kryptowaluty
Stan_Zapalny
Stan_Zapalny 24.04.2026, 08:37:32 via Wykop
  • 4
@qajajaj: Prędzej, któryś z przedstawicieli naszych władz wypoleruje swoimi ustami berło ambasadorowi Izraela. Nie bądź naiwny goju.
Stan_Zapalny
Stan_Zapalny 24.04.2026, 08:43:42 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Stan_Zapalny
Stan_Zapalny 24.04.2026, 08:46:48 via Wykop
  • 21
@fan_poteznego_dunczyka: Godny następca swojego starego, który bał się w okupowanej Warszawie Polaków bardziej niż Niemców.
Stan_Zapalny
Stan_Zapalny 25.04.2026, 07:48:37 via Wykop
  • 0
@vingrosz: :(

641

Zagraniczni przestępcy rozpanoszyli się w Polsce

Pokaż treści 18+

Zagraniczni przestępcy rozpanoszyli się w Polsce

Już ponad 3,5 proc. wszystkich przestępstw w Polsce popełniają obcokrajowcy! Policyjne statystyki nie pozostawiają złudzeń. Z roku na rok jest coraz gorzej. Przestępcy zza granicy parają się głównie handlem narkotykami, przemytem, haraczami, kradzieżami i pobiciami. Co ciekawe, każdej nacji można...

KapitanTorpedal
z
se.pl
dodany: 23.04.2026, 03:00:14
  • 105
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    prawo
  • #
    policja
  • #
    przestepczosc
  • #
    kryminalne
Stan_Zapalny
Stan_Zapalny 23.04.2026, 18:55:59 via Wykop
  • -3
@kmlbnd: Monitoring na każdym kroku. Nikt nie będzie ryzykować problemów z prawem, tym bardziej że sądy w przeciwieństwie do spraw drogowych zabójców w tych światopoglądowych nie są tacy spolegliwi wobec oskarżanych.

1052

Nie żyje poseł Łukasz Litewka. Tragiczny wypadek w Dąbrowie Górniczej.

Nie żyje poseł Łukasz Litewka. Tragiczny wypadek w Dąbrowie Górniczej.

23 kwietnia w tragicznym wypadku zginął poseł Łukasz Litewka. Do tragicznego zdarzenia doszło w czwartek w Dąbrowie Górniczej. Poseł miał poruszać się rowerem, gdy został potrącony przez samochód osobowy. Jak wynika z informacji przekazanych przez śląską policję, kierowca auta zasłabł za kierownicą.

zalozyc_bukmacherke_w_afryce
z
wiadomosci.dziennik.pl
dodany: 23.04.2026, 14:46:44
  • 221
  • #
    lewica
  • #
    wybory
  • #
    polska
  • #
    lukaszlitewka
  • #
    slask
  • #
    wiadomosci
Stan_Zapalny
Stan_Zapalny 23.04.2026, 14:59:14 via Wykop
  • 103
Szok. Jedna z niewielu osób na lewicy jak i wogóle w polskim parlamencie, którą szczerze szanowałem i darzyłem sympatią mimo tego, że wyraźnie poglądami jestem na prawo. Niestety też pierwsze moje skojarzenie po usłyszeniu tej informacji to czy wypadek był faktycznie wypadkiem czy może komuś ,,nadepł na odcisk”.

Wielka szkoda i strata, sprawiał wrażenie bardzo dobrego człowieka, których zwłaszcza w życiu publicznym mamy deficyt. Kondolencje dla najbliższych.
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Stan_Zapalny
Stan_Zapalny 23.04.2026, 15:03:00 via Wykop
  • 62
@simpiara: Może zabrzmi okrutnie, ale żal że los zabiera takich ludzi a zostawia na tym padole łez postaci pokroju Mejzów etc.
Stan_Zapalny
Stan_Zapalny 23.04.2026, 16:03:27 via Wykop
  • 4
@variat: A może nagłośnił lokalnie jakąś sprawę, której nagłośnić nie powinien? Angażował sie wszak w różne inicjatywy. A może faktycznie był to tragiczny, ale jednak wypadek.

Niech Mu ziemia lekką będzie. Ja w dalszym ciągu jestem zmrożony tą informacją.

537

Bramkarz Lecha pogryziony przez psa trafił do szpitala

Bramkarz Lecha pogryziony przez psa trafił do szpitala

Bartosz Mrozek przez 2,5 roku nieprzerwanie bronił bramki Lecha. W kluczowej fazie sezonu nie może pomóc swojemu zespołowi, ponieważ został pogryziony przez psa.

matixrr
z
weszlo.com
dodany: 19.04.2026, 14:32:30
  • 48
  • #
    psiarze
  • #
    psy
  • #
    pies
  • #
    mecz
  • #
    lechpoznan
  • #
    pilkanozna
Stan_Zapalny
Stan_Zapalny 20.04.2026, 14:35:58 via Wykop
  • 0
@heremorie: Ulubiony argument właścicieli amstaffów i innych rottków - ,,MAŁE PSY GRYZO CZĘŚCIEJ''. Prącie z tym, że nigdy nie słyszałem by ktoś został zagryziony przez jamniki, o przypadkach zagryzień przez psy-bydlaki o wadze kilkudziesięciokilowej słysze regularnie.

Krótko mówiąc, Zbigniew S. miał racje, a Polacy (przynajmniej ich spora ilość) to mem.

529

Opłata za śmieci rośnie, system kaucyjny to kolejne problemy

Opłata za śmieci rośnie, system kaucyjny to kolejne problemy

System kaucyjny wprowadzony w drugiej połowie 2025 roku miał być proekologicznym programem, który miał pozwolić na uzyskiwanie większej ilości cennego surowca dzięki recyklingowi. W praktyce okazuje się, że powoduje on wiele problemów, którym muszą stawiać czoła Polacy. A jakby tego było mało, może

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 15.04.2026, 11:05:09
  • 98
  • #
    polska
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    ciekawostki
  • #
    wydarzenia
  • #
    technologia
Stan_Zapalny
Stan_Zapalny 16.04.2026, 16:11:57 via Wykop
  • 0
@Wykopaliskasz: Jest jeszcze jeden scenariusz - przestać kupować napoje objete systemem kaucyjnym. Filtrowana woda z kranu albo z baniaków 5litrowych, soki w kartonowych lub szklanych opakowaniach.

Jak producenci dostali by ekonomicznie po piź*** przez drastyczny spadek sprzedaży to sami błagaliby rząd o zniesienie systemu.

Tylko ekonomiczna presja ma sens.
Stan_Zapalny
Stan_Zapalny 19.04.2026, 07:42:45 via Wykop
  • 0
będzie lepiej, gdy ludzie się przyzwyczają


@Wykopaliskasz: Niewolniczy mental ,,na pełnej”.
Stan_Zapalny
Stan_Zapalny 19.04.2026, 13:33:40 via Wykop
  • 0
to nie jest żaden mental, tylko suchy fakt


@Wykopaliskasz: Suchym faktem są Polacy, którzy jak kloszardzi znoszą do sklepów butelki i puszki, żeby odzyskać swoje pieniądze. Jakich byś tu nie prezentował fikołków intelektualnych jest to pomysł nie do obrony.

Dzięki temu człowiek osiągnął to, co osiągnął


IkskierwaD. Co my jako społeczeństwo tym osiągniemy? Napiszę Ci - uwłaczającą praktyke nie mającą nic wspólnego z troską o ekologie i paradoksalnie wyższe rachunki
Stan_Zapalny
Stan_Zapalny 20.04.2026, 11:32:02 via Wykop
  • 0
Na całym świecie


@Wykopaliskasz: Jeden z najgłupszych ,,argumentów”. To, że na świecie głodują oznacza, że niczym złym byłoby gdybyśmy też głodowali?

Piszesz tak, jakbym miał bronić systemu kaucyjnego.

Tylko, że akurat system kaucyjny rzeczywiście poprawia sortowanie butelek
jmuhha
jmuhha
16.04.2026, 04:52:26
  • 92
Wytłumaczcie mi co ludzie robią w takich chatach 150m? Na cholerę ludziom takie molochy?( ಠ_ಠ)
jmuhha - Wytłumaczcie mi co ludzie robią w takich chatach 150m? Na cholerę ludziom ta...

źródło: 1000026368

Pobierz
  • 150
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stan_Zapalny
Stan_Zapalny 16.04.2026, 09:27:24 via Wykop
  • 0
@jmuhha: Moi teściowie mają 200m2. Niewykluczone, że kiedyś z żoną tam zamieszkamy gdy ich zabraknie, więc będzie pole do popisu z zagospodarowaniem poszczególnych pomieszczeń - biuro, gaming room ze stołem bilardowym na środku. Opcji jest sporo.
  • Odpowiedz
Samulej
Samulej
16.04.2026, 03:35:23
  • 971
Samulej

źródło: image_picker_AB47C69C-F3D9-4CD4-A171-E6A743C1FBD4-24829-000002EF9CE3A4B5

Pobierz
  • 96
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stan_Zapalny
Stan_Zapalny 16.04.2026, 09:24:47 via Wykop
  • 1
@Samulej: Widzę po plusach przy niektórych komentarzach, że Hasbara na vikop ma się dobrze.
  • Odpowiedz
robertx
robertx
15.04.2026, 19:57:10
  • 75
1. Gol po błędzie Neuera
2. Po faulu którego nie było
3. Po faulu który był, tylko to Real faulował

Nawet nie starają się udawać że sędziują pod jeden konkretny zespół. A to wszystko przy wyraźnej akceptacji „góry” bo nie ma racjonalnego wytłumaczenia na to, że ten sędzia po przekręceniu Polski w meczu ze Szwedami dostaje taki mecz i sędziuje w taki sposób

#mecz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stan_Zapalny
Stan_Zapalny 15.04.2026, 22:57:37 via Wykop
  • 2
@Bartekgkw: Ale co jest urojone? Przecież liste ,,pomyłek” sędziowskich na korzyść Realu dzięki którym ten wygrywał poszczególne edycje LM łatwo znajdziesz w sieci. Barcelona może i płaciła Negreirze, ale jakoś dowodów na to że jakikolwiek mecz w LL był z góry wydrukowany brak. Faktem jest, że żadnej przychylności przez lata w lidze nie potrzebowała bo lała wszystkich łącznie z Realem, niejednokrotnie w upokarzający dla madrytczyków sposób. Reszta to dywagacje ameb
  • Odpowiedz
rotaredom
rotaredom
rotaredom
15.04.2026, 07:29:34
  • 141
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stan_Zapalny
Stan_Zapalny 15.04.2026, 14:25:13 via Wykop
  • 3
@rotaredom: fajna ta telewizja polska w likwidacji


@honorowy_dawca_nasienia: Lubię raz na czas zerknąć na kanał Kultura, Nauka, Dokument czy Historia. Jest znacznie więcej pożytecznych i interesujących treści niż we wszystkich Polsatach, TVNach czy Pulsach opartych na paradokumentach. Oferta sportowa też wystarczająca. Niestety podobnie jak w przypadku rządów PiSu w TVP publicystyka i śniadaniówka to tzw. raczysko.
  • Odpowiedz
m4jkel
m4jkel
15.04.2026, 06:25:21
  • 371
N------e małolaty 16, 18 i 26 dra się na osiedlu. C--j ide do domu po karabin i w razie czego będzie w obronie własnej XD dobry chłopak z wytatuowaną bronią na przedramieniu chciał się tylko bronić XD

#polska #policja #wiadomosci #bystrzycaklodzka #s---------a
m4jkel - N------e małolaty 16, 18 i 26 dra się na osiedlu. C--j ide do domu po karabi...

źródło: 1000016101

Pobierz
  • 181
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stan_Zapalny
Stan_Zapalny 15.04.2026, 13:51:23 via Wykop
  • 0
@m4jkel: Na szczęście opinie podobne do twoich są w tej sytuacji w mniejszości.
  • Odpowiedz
Secla
Secla
Secla
14.04.2026, 21:20:57
  • 110
Boli boli oj jak boli xDDDDD #fcbarcelona #mecz
Secla - Boli boli oj jak boli xDDDDD #fcbarcelona #mecz

źródło: xDDDDDDDDDDD

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stan_Zapalny
Stan_Zapalny 15.04.2026, 08:19:28 via Wykop
  • 0
@roman_erotoman: Tu nie chodzi o merytorykę tylko o emocje. ,,Mariusze” jak ty to mówisz wyzywają innych ,,Mariuszy” a z boku wszyscy wyglądają jak małpki w ZOO. Podobnie jak w polityce.
  • Odpowiedz
Stan_Zapalny
Stan_Zapalny 15.04.2026, 13:49:50 via Wykop
  • 0
@roman_erotoman: Chyba źle zinterprotowałeś mój komentarz koleś, bo pisząc go przyznałem Ci racje.
  • Odpowiedz

695

Były mąż Marty Kaczyńskiej aresztowany. W tle wielomilionowe oszustwa

Były mąż Marty Kaczyńskiej aresztowany. W tle wielomilionowe oszustwa

Marcin D., były mąż Marty Kaczyńskiej i adwokat z Trójmiasta, został zatrzymany na polecenie Prokuratury Okręgowej w Warszawie. Informację potwierdził rzecznik warszawskiej prokuratury prok. Piotr Antoni Skiba.

marbar4241
z
gazetatrybunalska.info
dodany: 14.04.2026, 14:24:10
  • 122
  • #
    gazetatrybunalska
  • #
    areszt
  • #
    marcind
  • #
    kaczynska
  • #
    oszustwo
Stan_Zapalny
Stan_Zapalny 15.04.2026, 07:57:25 via Wykop
  • 0
@demagog: Twój nick idealnie określa Twoje komentarze.
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 11
  • Strona 1 z 11
  • >

Stan Zapalny

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 25.02.2026

    Rocznica
  • Komentator
    od 24.04.2026

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia