Wpis z mikrobloga

@ZenujacaDoomerka:

no to się ciesz że masz tylko takie zmartwienia a nie strach czy ktoś cię napadnie

W 2021 roku w Polsce zamordowane zostały 273 osoby. W sumie w latach 2013 - 2021 popełniono 2 503 zabójstw. W 2021 roku w Polsce zabito 10 dzieci w wieku do 9 lat. Najczęściej ofiarami zabójstw byli mężczyźni (71,1%) oraz osoby w wieku od 45 do 59 lat (84).
( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@Jerzy_Kudelski taka baba powinna iść na terapię albo coś jeśli boi się własnego cienia ¯_(ツ)_/¯
Powinna jeszcze podziękować swoim koleżankom z całego świata, które nie mają problemu z pokazywaniem dupy, cycków i tzipy w internetach przez co kobiety postrzegane są przedmiotowo jako głupie worki na spuchę ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@malkontent tak, gwałty są przez to że kobiety pokazują dupę w necie xd ja #!$%@? xdddd a jak wytłumaczysz ogromną ilość gwałtów w krajach muzułmańskich? Hmmm może chodzi o głęboko zakorzenione patriarchiczne podejście że kobieta ma się oddawać mężczyźnie wtedy kiedy on zapragnie? Zgodnie ze statystykami najczęściej gwałcą znane ofiarze osoby ( )
  • Odpowiedz
no to się ciesz że masz tylko takie zmartwienia a nie strach czy ktoś cię napadnie


@ZenujacaDoomerka: Nie wiem czy wiesz, ale większą szansę na bycie napadniętym na ulicy mają mężczyźni, a jeśli się boisz gwałtu to do większości z nich dochodzi w domu z udziałem osób, które ofiara zna.
  • Odpowiedz