Wpis z mikrobloga

@WielkiNos: ŁOBUZEM którego ona będzie kochać po wsze czasy bo zrobił jej roller coster emocjonalny ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Dietetyq: Rollercoaster będzie trwał całe życie. Dzisiaj przejażdżka BMW 120kph po zabudowanym, grill na działce i miły seksik, jutro w------l bo skarpetki niewyprane.
  • Odpowiedz
@WielkiNos i znowu wykopki się zesrały o czyjeś życie xd
I może sam nie popieram tego typu zaręczyn to aż żal czytać jakim jadem są opluwani bohaterowie tego video.
  • Odpowiedz
kiedyś na studiach jak miałem o technikach manipulacji to czytałem że taka huśtawka emocjonalna to jedna z lepszych technik manipulacji, chłop jest ekspertem ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@StdPtr: jest w tym wiele prawdy z pewnością, ale tylko dlatego, że większość jest lekko przetrącona przez życie. Normalna laska, taka bez żadnych daddy issue kopnęłaby w dupę chłopa, który odawala jakiś niestabilny szajs emocjonalny.

  • Odpowiedz
@WielkiNos najlepsze w takich prankach jest to jak wkręcany w obliczu zagrożenia staje się nieobliczalny.

To jest naturalna reakcja obronna - jeśli ktoś zaplanował atak, to trzeba zrobić coś nieprzewidywalnego czego napastnik się nie spodziewa.

Taki wystraszony człowiek mógłby np. rzucić nożem (scyzorykiem trzymanym w torebce) i trafić kogoś w głowę. Albo z fotela pasażera wcisnąć gaz do dechy i rozjechać kilku gości. Już nie wspominając o użyciu gazu pieprzowego z torebki. Powiecie, że przemyślałaby i nie użyłaby gazu, bo nie miałaby szans z 5 napastnikami i tylko by ich rozjuszyła? Nie, człowiek przez te kilka sekund nie pomyśli, tylko zrobi co mu przyjdzie do głowy.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Chłop celowo wywołał u niej poczucie śmiertelnego zagrożenia, by za chwilę się oświadczyć, a wszystko to żeby zrobić rollercoaster emocjonalny, co jest manipulowaniem i to z premedytacją. Byłem pewien, że ona mu przyłoży w łeb i każe iść sobie w diabły raz na zawsze... A ona przyjęła oświadczyny. Ja już nie wiem, żeby mieć kobietę i pewność, że będzie przy Tobie, trzeba być potworem? Jedyne wyjaśnienie, że zrobiła to
  • Odpowiedz