Wpis z mikrobloga

Użytkownik @koala667 wstawia wpis https://wykop.pl/wpis/76975311/warszawa-zaczyna-przypominac-pakistan-albo-indie-t w którym pisze "Warszawa zaczyna przypominać Pakistan albo Indie, tylko od stycznia 2024 do Polski przyjechało ponad 3000 obywateli Indii"

Co ciekawe, spamuje co chwile takimi wpisami o migrantach. No i wszedłem na profil, przeskoczyłem tak +/- rok, wpisów o takiej tematyce brak.
I trafiłem na wpis https://wykop.pl/wpis/72086025/polska-powoli-przestaje-byc-bezpiecznym-krajem-do- gdzie uwaga, podaje statystki policji na dowód, że zwiększenie liczby migrantów nie spowodowało, że u nas jest mniej bezpiecznie xD

Więc zapytałem w komentarzu, jaka była liczba wydanych wiz w tamtym roku w takim okresie, bo w 2022 samym hindusom wydano/sprzedano ponad 40k wiz. I dodałem ten screen. No niestety zamiast odpowiedzi mój komentarz został usunięty

#imigranci #bekazpisu #warszawa #bekazlewactwa #bekazprawakow
krzysiek944 - Użytkownik @koala667 wstawia wpis https://wykop.pl/wpis/76975311/warsza...

źródło: image

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@krzysiek944: Skasowałem wpis bo zwyczajnie kłamiesz, ty dobrze o tym wiesz. W roku 2022 było w Polsce jakieś 11000 obywateli Indii.

Żródło: oficjalne dane rządowe dostępne na migracje.gov.pl

Rok 2022, obywatele Indii w Polsce:
koala667 - @krzysiek944: Skasowałem wpis bo zwyczajnie kłamiesz, ty dobrze o tym wies...

źródło: jhgjhgjhg

Pobierz
  • Odpowiedz
@krzysiek944: z krytyka imigracji ze strony prawackiej jest taki problem, ze wrzuca sie wszystkich do jednego wora. dzisiaj mialem do czynienia z takim czarnoskorym pracujacym imigrantem i dawno tak przyjaznego goscia nie spotkalem.
  • Odpowiedz
@krzysiek944: Zezwolenie na pracę nie uprawnia cię do wjazdu do Polski. Ja piszę o ludziach którzy byli w Polsce w 2022 a ty piszesz o wydanych wizach przez stronę Polską, ludzie o których piszesz najczęściej jechali do innych krajów UE na wizie wydanej przez PL. W statystyce ''pobyt stały'' zawarte są wszystkie typy wiz.

Takie są oficjalne dane rządowe na rok 2022 jeżeli chodzi o obywateli Indii w naszym kraju:
koala667 - @krzysiek944: Zezwolenie na pracę nie uprawnia cię do wjazdu do Polski. Ja...

źródło: fdsfdsfsdfdsd

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 4
piszesz o wydanych wizach przez stronę Polską.


@koala667: no ale to jest istotna właśnie kwestia, porównuj sobie teraz jak wzrasta liczba tych pobytów w 2023, a potem w 2024 - to jest efekt wydanych wiz.

Plus masa wiz wydawano i nikt nie potrafił stwierdzić co się z tymi ludźmi stało po ¯\(ツ)/¯

I te 3k o których piszesz to też osoby, które dostały wizy za poprzedniego rządu - ciekawe czemu
  • Odpowiedz
@krzysiek944: Ty pomijasz sedno sprawy, fakty są takie że tych ludzi przybywa z miesiąca na miesiąc co widać po rządowych statystykach. Jak takie tempo zostanie utrzymane to ich będzie 60000 za trzy lata ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
  • 7
@koala667: Nie, nie pomijam żadnego sedna sprawy. Tylko wytykam hipokryzję, że tacy jak Ty siedzieli z zamkniętą mordą jak poprzednia władza wydawała najwięcej wiz w UE, a nawet broniłeś, że jest bezpiecznie, że nie nie ma związku xD i zrobiła sobie z tego biznes, a z roku na rok liczba imigrantów rosła bardzo szybko i to nie tylko związanych z wojną. Ale jak odeszli od władzy to nagle matko boska
  • Odpowiedz
@krzysiek944: Wizy są nadal wydawane dla tych najgorszych krajów jak Nigeria, Zimbabwe, Uzbekistan, Bangladesz, Indie i reszta trzeciego świata. Tylko z krajów jak Uzbekistam + Nigeria + Zimbabwe przez ostatnie 6 miesięcy przyjechało do Polski prawie 3000 ludzi. ( ͡ ͜ʖ ͡)

Sorry ale to że nie będzie wiz dla ''informatyków'' Białorusinów czy Ukraińców to raczej niewiele osób obchodzi bo to nie oni są problemem
  • Odpowiedz
@krzysiek944: z krytyka imigracji ze strony prawackiej jest taki problem, ze wrzuca sie wszystkich do jednego wora. dzisiaj mialem do czynienia z takim czarnoskorym pracujacym imigrantem i dawno tak przyjaznego goscia nie spotkalem.


@matti-nn: bo tego sprowadził PIS na płatną wizę
  • Odpowiedz