Wpis z mikrobloga

@dotankowany_noca: Bez kitu xd Ci łowcy pedofili są bardziej stuknięci, niż Ci rzekomi "pedofile", którzy na siłe wyławiają "pedofilów" i tylko 14 latka, kiedy w zasadzie 17 też może być, bo to dalej niepełnoletnia dziewczyna, która bez zgody rodzina nawet do ginekologa nie może pójść xd a poza tym z definicji pedofila pociągają dzieci przed okresem dojrzewania, a nastolatki. Dla tego typu zaburzeń jest inny termin
  • Odpowiedz
@dotankowany_noca: Dziwnym trafem często na miejscu się okazuje że ci "upośledzeni" już wcześniej byli karani za wykorzystywanie nieletnich i po wyjściu na wolność niczego się nie nauczyli. Pękalski który zamordował i zgwałcił kilkanaście kobiet też był upośledzony ale to nie znaczy że nie był niebezpieczny, a wręcz przeciwnie, czuł się bezkarny
kkecaj - @dotankowany_noca:  Dziwnym trafem często na miejscu się okazuje że ci "upoś...
  • Odpowiedz
@Serniczek_Szatana: Ok, teraz na wszystkie argumenty odpowiadamy atakiem ad personam, zamiast skupić sie na tym co druga strona powiedziała i tak, to dalej jest nielegalne, bo to dalej dziecko, a nie dorosła, dojrzała kobieta i moralnie nieetyczne, a to, ze prawo zezwala na grzanie sie z 15 stka nie znaczy, ze hurtowo mamy ruchac każdą 15 stke, bo tak prawo mówi. Normalni ludzie mają jakieś zasady i wartości
  • Odpowiedz
@ShadowWalker: Czyli nie dość, że nie umiesz czytać, to jesteś płatkiem śniegu. Nie, to nie jest nielegalne. Chyba nie rozumiesz, czym jest prawo, a czym zasady moralne.
Skoro sam twierdzisz, że prawo pozwala na posuwanie piętnastolatek to podążając za tą logiką, posuwanie piętnastolatek nie może być nielegalne.
To, że coś nie jest moralne, nie znaczy, że jest przestepstwem.
  • Odpowiedz
@Serniczek_Szatana: Nie dość, że nie rozumiesz co się do Ciebie pisze, atakujesz personalnie, a teraz manipulujesz, bo to Ty nie odróżniasz kodeksu prawa od zasad moralnych i wyczuwam, że Ty albo tak na serio, albo zwyczajnie trollujesz, więc albo zaczniemy normalnie dyskutować, albo pocałuj mnie w dupe, bo nie mam czasu użerać sie z trollem
  • Odpowiedz
@ShadowWalker: lol. Typie, twierdzisz, że coś jest nielegalne, kiedy de facto tak nie jest. Nie odróżniasz podstawowych pojęć i dla ciebie moralność i prawo to to samo. Nie, seks z osobą powyżej 15 roku życia nie jest nielegalny pod żadnym względem. Twoje urojenia nie mają tu żadnego znaczenia.
Nigdzie nie powiedziałem, że to moralne i powinno się tak robić, ale ewidentnie jesteś za głupi żeby zrozumieć kilka prostych zdań.
  • Odpowiedz
@Serniczek_Szatana: A na dodatek mnie obrażasz, bo zarzucasz mi urojenia, weź przestań, bo to nie jest śmieszne na portalu ze śmiesznymi obrazkami ( ͡° ͜ʖ ͡°) i powtórze jeszcze raz, albo dyskutujemy normalnie, albo dziękuje do widzenia.

Powtarzam jeszcze raz, to Ty nie odróżniasz prawa od zasad moralnych i chcesz się grzać z 15 stka, bo tak prawo mówi, to, że tak mówi nie oznacza, że
  • Odpowiedz
a poza tym z definicji pedofila pociągają dzieci przed okresem dojrzewania, a nastolatki


@ShadowWalker: No i właśnie namierzyli też kilku typów chcących molestować 10-io czy 11-to latki. I to nie jakichś ułomków, tylko żonatych facetów mających dzieci. Nie pochwalam działalności łowców, ale też nie będę się litował nad śmieciem który chce wyru... 10-io latkę, mając na dodatek żonę i dziecko. #!$%@? z nimi, niech ich łapią.
Creed-Bratton - >a poza tym z definicji pedofila pociągają dzieci przed okresem dojrz...
  • Odpowiedz