Wpis z mikrobloga

Pozdrawiam biegnącą brać! Chciałem się podzielić swoimi doświadczeniami z bieganiem. Biegam już od ponad roku, kilka biegów na 5-10km. Moim celem w tym roku jest półmaraton, a nawet dwa na jesień (Praski i Valencia). Trenuje z Garminem i trenerem Jeffem. Czy podzielilibyście się radami a propos przygotowań lub samego półmaratonu? Dzięki #bieganie
MarekKoniarel - Pozdrawiam biegnącą brać! Chciałem się podzielić swoimi doświadczenia...

źródło: Screenshot_2024-06-20-22-06-05-881_com.garmin.android.apps.connectmobile

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@MarekKoniarel: trenowałem z Jeffem raz, dziękuję, kontuzja na pół roku, plan był na 10km na 50:00, wrzucał mi treningi typu "easy" 27km... trening na prawie trzy godziny
  • Odpowiedz
@MarekKoniarel ładne tętno w stosunku to tempa :) półmaraton - myślę że wrzucenie dłuższych wybiegań by przyzwyczaić się do czasu wysiłku. W trakcie przetestuj żele żeby ogarnąć które Ci podchodzą plus jak się je je w biegu. :) no i wbijaj na tag #sztafeta !
  • Odpowiedz
@Grzegiii: dzięki, właśnie zacząłem testować 'Beta Fuel Żel + Nootropiki - Science in Sport' i na razie pozytywnie. Czy orientujecie się w temacie kamizelki biegowej? Jak ją dobrać czy może macie faworytów? Na ten moment mam pas z Decathlonu, ale czuję, że na większe dystanse potrzebuję czegoś z bukłakiem i wejściami na żele. #sztafeta
  • Odpowiedz
@MarekKoniarel dokladnie tak jak pisze @gokish. Jak ogarniesz picie na punktach to nie potrzebujesz camel baga. No chyba że jest bardzo ciepło czy coś to jakiś softflask lepiej i do spodenek/pasa schować. Ale generalnie na punktach masz wodę i Izo :)
  • Odpowiedz