Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirki ~30lvl max przeciętni z wyglądu - jak wam idzie randkowanie? Podziele się też moimi przemyśleniami.
Nigdy nie szukałem seksu, raczej typ kogoś kto szuka uczucia (tak wiem jak to brzmi na rynku matrymonialnym w XXI wieku xD) ale im starszy tym bardziej odechciewa mi się nawet związku, po prostu fajnie by było mieć kogoś do spędzania czasu. Nawet jak uda się z jakąś spotkać to i tak bardziej uwagę przykuwają laski wokół niż ta z którą się spotkałem - na pewno wynika to z tego, że przez #tinder nie mogę liczyć na w miarę ładne panie + nie czuje tego vibe gdy spotykam się z osobą z internetu, po prostu nic nas nie łączy. Oczywiście nie mam szans u młodyszych, więc to co się trafia to raczej 25+, a więc takie od razu podpytują o kwestie ślubne i dzieci w niedalekiej przyszłości ale jakby tego było mało to chyba 100% z którymi się spotkałem ma dalej jakieś traumy po poprzednich relacjach, problemy z zaangażowaniem i mózg zryty przez karuzele ons i fwb. Ogólnie jest lipa, bo albo nie trafia się nic od miesięcy albo trafia ale nie nadaje się to do niczego.

#podrywajzwykopem #przemyslenia #badoo #randki #tfwnogf #zwiazki #relacje #przegryw #blackpill #agepill #przegrywpo30tce #samotnosc



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirki ~30lvl max przeciętni z wyglądu - jak w...

źródło: comment_1641288846bJSxhdhfWWLqTS0senlZCu

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Osobiście to zrobiłbym tak, że zamiast tych gównoapek to pokrążyć po społecznościach związanych z Twoimi zainteresowaniami i tam się rozejrzeć. Przynajmniej miałbyś już na starcie jakiś wspólny mianownik. No chyba że ze swoimi zainteresowaniami to możesz iść tylko do jakiejś przykościelnej oazy :D Ale tak to wiesz- a to planszówki, a to jakieś gry, paintballe czy inne takie. Randkowanie dla samego randkowania to chyba teraz kiepski interes dla samców.
  • Odpowiedz