Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirki ~30lvl max przeciętni z wyglądu - jak wam idzie randkowanie? Podziele się też moimi przemyśleniami.
Nigdy nie szukałem seksu, raczej typ kogoś kto szuka uczucia (tak wiem jak to brzmi na rynku matrymonialnym w XXI wieku xD) ale im starszy tym bardziej odechciewa mi się nawet związku, po prostu fajnie by było mieć kogoś do spędzania czasu. Nawet jak uda się z jakąś spotkać to i tak bardziej uwagę przykuwają laski wokół niż ta z którą się spotkałem - na pewno wynika to z tego, że przez #tinder nie mogę liczyć na w miarę ładne panie + nie czuje tego vibe gdy spotykam się z osobą z internetu, po prostu nic nas nie łączy. Oczywiście nie mam szans u młodyszych, więc to co się trafia to raczej 25+, a więc takie od razu podpytują o kwestie ślubne i dzieci w niedalekiej przyszłości ale jakby tego było mało to chyba 100% z którymi się spotkałem ma dalej jakieś traumy po poprzednich relacjach, problemy z zaangażowaniem i mózg zryty przez karuzele ons i fwb. Ogólnie jest lipa, bo albo nie trafia się nic od miesięcy albo trafia ale nie nadaje się to do niczego.

#podrywajzwykopem #przemyslenia #badoo #randki #tfwnogf #zwiazki #relacje #przegryw #blackpill #agepill #przegrywpo30tce #samotnosc



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirki ~30lvl max przeciętni z wyglądu - jak w...

źródło: comment_1641288846bJSxhdhfWWLqTS0senlZCu

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
Mirki ~30lvl max przeciętni z wyglądu - jak wam idzie randkowanie?


@mirko_anonim: Tak jak płaska ziemia. Nie istnieje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
p0lki biorą randki tylko za darmową wyżerkę, inne nie szukają zwykłych facetów. A najzwyklejszych normalnych niestety praktycznie nie ma by próbować randkować.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim #!$%@?, wróciłem na tindera pod koniec stycznia, ryj i opis chyba nie najgorszy bo około 150 par mimo że nie ukrywam na profilu swoich skromnych 170 cm, z tego 10 randek, z jedną tylko była druga randka bo najczęściej nie było chemii i chłop nawet do pierwszej bazy nie dotarł (°°
  • Odpowiedz
@mirko_anonim a dlaczego masz szansę tylko u 25+? Ja mam prawie 34 lata, normalnie się mną 20 latki interesują i zbytnio im różnica wieku nie przeszkadza z tego co widzę.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Im szybciej sobie zdacie sprawę, że miłość nie istnieje, tym lepiej dla was. Kobiety obecnie mają takie możliwości, że prędzej czy później i tak znajdą kogoś lepszego, więc nie ma sensu się angażować
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 8
Anonim (nie OP): Czyli jesteś max przeciętny i masz szansę jedynie u dziewczyn na swoim poziomie, co Cię nie satysfakcjonuje, bo wolałbyś ładniejszą

Szukasz stabilnego związku ale narzekasz, że zainteresowane Tobą dziewczyny też szukają stabilnego związku, w którym naturalną koleją rzeczy jest np ślub i dzieci w większości przypadków

Sam naładowany złymi doświadczeniami z randek i z uprzedzeniem do dziewczyn, narzekasz, że dziewczyny też są ostrożne i mające złe doświadczenia i to u nich minus.
  • Odpowiedz
@Eugeniusz_Zua: to zdanie tyczy się całego świata. Aniołków z ZSRR również, tylko w ich przypadku jeszcze większe znaczenia ma status materialny (czyli „średnia krajowa to nowy biedak”. Musisz zarabiać >10k)
  • Odpowiedz
@Eugeniusz_Zua: każda kobieta oczekuje wyglądu. Jednak jeżeli zgodzisz się na układ, że Twoje wynagrodzenie to wasze wynagrodzenie, a jej wynagrodzenie to tylko jej wynagrodzenie (poważnie mówię), to jesteś w stanie mieć atrakcyjną parę lat młodszą od siebie Ukrainkę
  • Odpowiedz