Wpis z mikrobloga

@#!$%@?: co do #!$%@? oni zrobili temu Morfeuszowi, widzę że już nawet nie udają że robią to wszystko na #!$%@? i budżetowo XD
  • Odpowiedz
@#!$%@?: to bardziej wygląda jakby miał zagrać w Doktor Quinn a nie w Wiedźminie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@#!$%@? Weź niebieski mutagen, a obudzisz się w łóżku w Corvo Bianco i uwierzysz w to, w co chcesz. Weź czerwony mutagen, a ja pokażę ci skalę #!$%@? netflixowych scenarzystów i showrunnerów
  • Odpowiedz
@#!$%@?: cały budżet poszedł na konsultacje WOKE gdzie sztab osób zastanawiał się przez miesiąc czy Regis mógł być pedalem
  • Odpowiedz
@#!$%@?: nie podobał mi się ten Regis w wiedzminie 3, potem jak książkę przeczytałem to się okazało że to chyba najciekawsza postać. Także ja liczę że netflix tu coś wyczaruje, swoją drogą 2 sezon był tragiczny ale 3 był całkiem ok
  • Odpowiedz
@albis1o2: zachwyciłem się pierwszym sezonem z nadzieją, że następne będą lepsze. Niestety zakończyło się jak z wieloma kobietami gdy masz nadzieję, że z czasem będzie fajniej a one nie dosyć, że się na lepsze nie zmieniają to zaczynasz widzieć, że przypominają swoją matkę. Sezon 2 i 3 to mogłoby go dla mnie nie być bo nawet nie pamiętam o czym był prócz pierwszego odcinka drugiego sezonu który narobił nadziei
Dla mnie
  • Odpowiedz