Wpis z mikrobloga

Czy ktoś jeszcze był tak #!$%@? i grał w hirołsy jak ja latając zwykle jednym bohaterem, góra dwoma nawet na największych mapach(jak miałem sporo miast) bo denerwował mnie komunikat że mam niewykorzystane punkty ruchu na jakimś leszczu 1 lvl co miał tylko bronić zamku za pomocą magicznej strzały?

#heroes3
  • 51
  • Odpowiedz
W Jagged Alliance 2 grałem chyba najwięcej i skończyłem kilka razy, ale prawie zawsze jak najmniejszym składem, głównie grałem solo/duo IMP + Shadow.


@Veuch: ech, aż sobie chyba odpalę z powrotem, dobra to była gierka...
  • Odpowiedz
@Tymajster: Nie żebym przekonywał kto jak powinien grać, ale szablony kompetetywne mają ograniczenie tur walk do 50 lub 100 (zależy od szablonu) plus traci się timer to też nie chcesz walczyć długo:) Aczkolwiek abusy są obecne i raczej się z nich nie zrezygnuje bo to tylko wydłużyło by rozgrywkę PvP
  • Odpowiedz
1. Rush Capitol
2. Gram zawsze 1 zamkiem i ciągle tym samym bohaterem. Loch i Gunnar bo lubię jak ma dużo punktów ruchu.
3. Jak mam już smoki to zostawiam potworki 1 poziomu w zamku żeby mnie nie spowalniały
4. Zawsze gram 1 herosem, max 2, armia wykoksowana zebrana u głównego.
5. Jak zaczynam nowa grę to wpisuje kod na rozbudowanie zamku i sprawdzam czy w wieży magów mam czar portal miejski
betonowa_klata - 1. Rush Capitol 
2. Gram zawsze 1 zamkiem i ciągle tym samym bohater...

źródło: temp_file4165911299702118920

Pobierz
  • Odpowiedz
@luke-dolla7: ( ͡° ͜ʖ ͡°) najśmieszniej jest jak się wejdzie w komentarze pod filmem jakiegoś profesjonalnego gracza, który zrobi się viralowy. Bo wtedy właśnie przychodzi całe mnóstwo ludzi jak my, tylko, że oni sie na tym jednym bohaterze zatrzymali 20 lat temu i połowa komentarzy jest 'co to za czary' jak gość rozwala jakieś behemoty w 3 turze po 40 minutach grania :D

(Nie bez powodu to
LifeReboot - @luke-dolla7: ( ͡° ͜ʖ ͡°) najśmieszniej jest jak się wejdzie w komentarz...

źródło: image

Pobierz
LifeReboot - @luke-dolla7: ( ͡° ͜ʖ ͡°) najśmieszniej jest jak się wejdzie w komentarz...
  • Odpowiedz
@mstasiek: ale jak za bardzo polecisz w wojsko, to nie będziesz miał zasobów, żeby to wojsko wykupować. Budynki od 5 poziomu są zazwyczaj już dość drogie. Ja zazwyczaj lecę w armię do jednostek 4 poziomu, a potem kapitol.
  • Odpowiedz
@Myrdin: zazwyczaj hajs z początku i uzbierany na mapie wystarcza by pokryć wojsko i część inwestycji w kapitol. Najważniejsze by z każdej skrzyni brać hajs, nie expa. Tylko ja to gram raczej na koniku lub wieży, więc może dlatego starcza :D
  • Odpowiedz